Menu

Co zrobiłabyś, gdyby przedszkolanka zgubiła Twoje dziecko?

Kochane, jakiś czas temu głośno było w mediach o sprawie dwóch opiekunek, które "zgubiły" troje czteroletnich dzieci na wycieczce w lesie. Według najnowszych informacji wobec opiekunek nie zostanie wszczęte postępowanie karne, gdyż rodzice wycofali złożone w tej sprawie wnioski. Uważasz, że słusznie? Co zrobiłabyś, gdyby Twoje dziecko zgubiłoby się w lesie podczas spaceru w przedszkolu?

Ania
 969  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem spacer przedszkole

Odpowiedzi

korek221
podpisuję się pod anu80
karolcia514
podpisuję się pod anu80
goskapolak
Zrobiłabym wszystko by wszczęto postępowanie,żeby zostały skazane i nie znalazły już w pracy w przedszkolu.
amalka
"Ręka, noga, mózg na ścianie"!!! Nie popuściłabym!
Beatka2010
Podpisuję się pod anu80 i nie chciałabym być w skórze tej przedszkolanki.
kaswyrzyk
moim zdaniem, jeżeli nie sąd to dyrekcja przedszkola powinna wyciągnąć z tego zachowania konsekwencje.
Jeżeli nauczyciel jedzie z dziećmi do lasu, to powinien wyznaczyć dzieciom teren na jakim mogą się pobawić (zależy w jakim celu tam pojechały). I mieć wszytskie dzieci na oko. Ustalić jakiś sygnał, gdy zwołuje wszystkie dzieci na zbiórkę itd.
Też jestem nauczycielką i nie rozumiem jak można pojechać do przedszkola z lasu i nie policzyć dzieci i nie próbować ich szukać, a poza tym pierwsze co się robi to liczy i liczy i liczy,..
ada410
Nie chcę tutaj pisać wulgarnych wyrazów a tylko takie mi się nasuwają. Ale na pewno zrobiłabym wszystko, żeby więcej taka ... już w tym przedszkolu nie pracowała.
Ania111990
Zrobiłabym wszystko bym mnie zapamiętaly na zawsze tzn doprowadziłabym m.in. do tego by nie mogły już zajmować się dziećmi nawet jako opiekunki itd.
daryjka87poznan
Nie popusciłambym...
aniol
Jesli nagle dzieci by sie zgubily i one niemogły by znalesc w lesie i narobily by rabanu to jeszcze bym potrafila zrozumiec bo dzieci sa jakie sa ale jakby pojechały do przedszkola i dopiero odkryły ze im pociech brakuje to chyba bym je rozszarpała na strzepy .ale ja wogole boje sie takich wycieczek i jesli moje dziecko ma gdzies jechac z grupa jade i ja .kurcze teraz i w przedszkolu niemoga byc bezpieczne..rany..
natuuusia19
podobnie jak anu80. zero litosci... chyba bym zaje*ala
Kasia1978
ja chyba tak jak i wy wszystkie...
sque
podpisuję się pod anu80
patik89
Znam sytulacje gdzie plot na placu przedszkolnym byl pekniety dzieci bawiy sie na placu zabaw jedno z nich mieszkalo nie daleko tylko przez boiski j parkig i poszlo do domu poskarzylo sie mamie ze chcialo mu sie pic mama zostawila dziecko z sasiadka i poszla po niego do przedszkola ale rabanu narobily przedszkolanki a mams dziecka patrzals dopiero jak chcialy policje wzywac powiedziala ze dziecko samo do domu przyszlo plot na nastepny dzien byl naprawiony
katarynka3311
Przedszkole plus rodzice ponieśliby konsekwencje.
katarynka3311
Przepraszam nie rodzice tylko opiekunki, które zawiniły oczywiście.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.