Menu

CODZIENNE CZYNNOSCI

JAK WYGLADA WASZ DZIEN MAMY?

jola75
 618  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport dzien

Odpowiedzi

KdaPl
rano o 6:30 wstaje, szykuje siebie do pracy, a maluszka do zlobka, wioze go do zlobka a sama jade do pracy, o 15 jade do babci po malucha (babcia odbiera go ze zlobka), jade do domku na obiad, ok 17 idziemy na spacer (gdy jest cieplo wracamy dopiero o 20), po powrocie ze spacerku kapiemy malego i kladziemy go spac, ok 21 mamy czas dla siebie a ok 23 ide spac
isia8410
wstaję o 6.00 i szykuję się do pracy,po 7.00 wstaje malutka więc karmie, ubieram i przekazuję niani.idę na 8.00 do pracy.Kończę o szesnastej.W domu jestem koło 17.00 i zajmuję się obiadem i niunią.Pózniej sprzątam, piorę i gotuję coś na kolację.a i w między czasie chodzę z małą na spacer jak jest ciepło.
i tak na okrągło.(smiech)(smiech)(smiech)
dyska29
pobudka ok 6 rano nakarmic synusia i zajac sie nim ok godz 7 .30 budze meza on zajmuje sie chwilke malym ja przygotowuje ciuchy do przedszkola dla corci pudze ja ok godz 9 maly ma drzemke czas ok godz dla mnie miedzy kolejnymi dzrzemkami ,karmieniami i zabawa z nim obowiazki domowe pranie sprzatanie obiadek godz 15 odbior corci z przedszkola i spacery z dziecmi godz 18 wraca maz kapiel synka chwila odpoczynku i do roboty zaleglosci z dnia ktorych nie zdazylam wykonacgodz 20 dzieci w lozkach syn najczesciej spi usypianie corci jakies bajki rozmowy itp jakies filmy w telewizorku netmama i mamy z mezem czas dla siebie a ok godz 1 spac czasem net mama jak sie uda w dzien:)
elizka
codzienne obowiązki kobiety w domku
a teraz odliczam godziny do porodu i będą prawdziwe obowiązki aż się boję
Basia1980
6,30 prawie codzienie pobudka, karmienie, przewijanie, ubieranie dzidzi. Potem ja się ubieram, myję ,śniadanko. Zabawa z małym, sprzątanie, zabawa, karmienie, sprzątanie, zabawa, obiad, zabawa, mycie naczyń, zabawa, karmienie, pieluchy..... totalna monotonia. Acha i obowiązkowy spacer. Dopiero wieczorem, coś koło 20 zasiadam przed kompem, pod warunkiem, że mały śpi. I zowu 6,30 pobudka.....
annat
wstaje rano dla corki kaszka dla mnie kawka zakrece sie w domu ,zakupy ,obiad ,spacer ,sprzatanie ,pranie i tak wkolko kazdy dzien prawie taki sam(wow)(wow)(wow)(wow)(wow)
irekzboralski
mój dzień się zmienia z tyg na tydzień w zależnośći od tego na jakiej zmianie jestem w pracy...niezmienne pozostają "transporty"do babci i spowrotem do domku,pranie sprzatanie,zakupy,zabawa z Mikim,spacery i tylko godziny ulegają zmianie...
avialle
mój dzień ostatnio zaczyna się o 5!! chyba oszaleje :D
aldona29
Moj dzien zaczyna sie albo ok 5 albo ok 6.30 w zaleznosci od tego kiedy mala sie obudzi. I wypada to co 2 gi dzien bo mamy "dyzury" na zmiane z mezem (grins) Potem mala jeszcze dosypia ok 1-1,5 godzinki. Ja w tym czasie sniadanko i przygotowuje jej plac zabaw. Jak pospi dluzej to zostawiam ja babci a sama ide na zakupy. Potem spacer lub "wystawienie "jej przed dom w wozku,czasem babcia ja zabiera na spacer,a ja w tym czasie cos co jest do zrobienia w domu robie i dogladam budowy domu,chyba ze jest akurat maz w domu to on to robi. Mimo ze sa stale punkty dnia,to zdarza sie tak,ze jeden dzien wlecze sie i nie nazekam na nadmiar obowiazkow a sa takie dni kiedy mam wrazenie ze czasu mi na wszystko nie starczy (krejzolka)
Niestety to wszystko ulegnie zmianie jak w sierpniu wroce do pracy(wow) i szczerze mowiac nie moge sobie tego wyobrazic!
aldona29
Dodam tylko ze dzien dla malej konczy sie ok 19.30-20 wtedy zasypia,dla mnie konczy sie ok 22 (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.