Menu

cola zero

myślicie, że cola zero jest bardziej niezdrowa od tej zwykłej czy cola to w ogóle samo zło bez względu na to czy zero czy normalna? Ja mam wiecie słabość do coli... do tej pory piłam normalną, ale tak się ostatnio zastanawiałam, czy nie lepiej byłoby przejść na tą bez cukru. Co sądzicie?

crazymuza
 326  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Odżywianie cola

Odpowiedzi

jagoda30
A ja czasami kupuję i piję,kupuję normalną.Wolę słodzoną normalnym cukrem,niż jakimś chemicznym czymś.Swojego czasu Fantę i Coca-Colę przywozili mi z Ukrainy,bo tylko tam słodzą jeszcze cukrem i smak jest całkiem inny.
kama86
Nie ma to najmniejszego znaczenia.
Bez cukru nie czyni ja zdrowsza.
Beatka9316
Bez znaczenia cola to zło najgorsze jakie tylko może istnieć. Czy może być to zdrowe jak np. coś jest zardzewiałe poleje się colą i jest super... Lepiej już przejść na jakieś soki wodę cokolwiek innego ale nie takie świństwo. Owszem rozumiem czasem się napić ale nie codziennie. Moim zdaniem nie ma to różnicy czy zero czy normalna :)
oli28
Cola Zero jest tylko w nazwie bo tak naprawdę i tak zawiera cukier i tak tylko pod inna postacią.Nie piłam nie pije i nie zamierzam.Skoro tak działa na rdze to wyobraźmy sobie co robi z naszym żołądkiem
Bestyjka
Z tym odrdzewianiem itd to bujda - "Powyższy mit wynika pewnie z obecności w Coca-Coli kwasu ortofosforowego, który jest w niej stosowany jako regulator kwasowości. Kwasy występują lub mogą być dodawane do wielu produktów spożywczych np. soków owocowych, produktów mlecznych czy innych napojów bezalkoholowych. "

Asprtam jest to związek czysto chemiczny i mimo, iż cukier jest 200 razy mniej słodki i nie zdrowy, to i tak będzie zawsze bardziej zdrowy niż coś tworzonego sztucznie.
lola86
Popieram @anu . Wole słodką truciznę .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.