Menu

Córeczka przestała ćwiczyć chodzenie

Moja córeczka ma 13 miesięcy, nie chodzi jeszcze sama, ale od jakiegoś czasu próbuje. I np. jeszcze kilka dni temu potrafiła przejść sama kilka metrów, bez problemu zrobić kilka kroczków, często ćwiczyła chodzenie, a od wczoraj nic. Porusza się tylko na czworakach i ciągle chce do mnie na ręce. Nie próbuje nawet chodzić. Szczerze mówiąc trochę mnie to martwi... Nie wiem, możem przesadzam?

Misha
 534  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem chodzenie

Odpowiedzi

Misha
*może, nie możem
Misha
Ale mnie martwi to, że nagle przestała chodzić, a już powolutku zaczynała. Może to mieć związek z ząbkowaniem???Już sama nie wiem.
beatka7623
Może to mieć związek z ząbkowaniem Jak ją coś boli po prostu nie chce się przemęczać A poza tym jak zaczęła juz próby to tylko czekać aż pójdzie (kciuki)(kciuki)(kciuki) Moja ma prawie 12 m-cy i jeszcze nie wstaje sama Nie martw się Moze ją boli i dla tego przestała (kwiatek)
Misha
Wcześniej sama wyciągała do nas rękę, żeby ją poprowadzić, a teraz nic. Tylko od razu na ręce.
babooshka
Może się córeczka czegoś wystraszyła stąd to zablokowanie...? Ale zobaczysz przejdzie jej może pobaw się z nią, popróbuj od początku, oddal się od niej i wyciągnij ręce itd... A macie pchacz? może on ją ośmieli?
rozowa82
przesadzasz, m oja zuzia zaczęła chodzic w dniu swaoich pierwszych urodizn i na tym poprezstała na jkaies trzy tygodnie, a poźniej jak zaczęla to nie moze przestac do tej pory (poprostunie nadazam)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
nie zmuszaj jej, bedzie gotowa to sama zacznie ty kup sobie porządne buty bo ci sie przydają(kciuki)
rozowa82
sorki za literówki ale jeszcze spie(wow)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.