Menu

coś co zajmnie moją córeczkę...

Drogie mamy!!! czym naj częściej bawią się wasze dzieci??
Jaka jest ich ulubiona zabawka ,
Czy byłą taka zabawka ze na długo potrafi zając wasze dziecko...nie mówię tu o tym , żeby bawiło się samo,ale takiego też co bawiłyście sie razem z pociechami!
Bo ja właśnie szukam jakieś zabawki dla córci , żeby w taki deszczowy dzień się z nią bawić ...mamy klocki , ciastolinę lodziarnie , kredki kolorujemy, rysujemy rożnie rzeczy...Ale to już sie córci znudziło...proszę o jakiś pomysł czym można zając 2 latka! (prezent) dzieki:)

Majaaaaaa0000
 612  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport dziecko zabawa

Odpowiedzi

karolcia514
my z wiki jak jest taka deszczowa pogoda wyjmujemy gazety rozkładamy je w kuchni na podłodze wyciągamy kartki z bloku bierzemy farbki i malujemy wiki ma taka radochę ze ho ho ho :)
katarynka3311
Moja też uwielbia malować. Oprócz tego kolorowanki wodne, naśladowanie (np. rączka do góry i powtarza po mnie), zabawa w chowanego, malowanie palcami, przesypywanie ryżu, kaszy, platków przez rączki i do kubeczków (tylko potem jest troche sprzątania).
MamaMaya
moja traz ma faze na ksiazeczki siedzi z nim ciagle i przeglada każe mówic sobie co jest na obrazkach albo ja ją pytam co to, albo żeby pokazala to czy tamto, tak poza tym to malowanie palcami (specjalne farbki) i pisakami (kupiłam takie co się zmywają i spierają (kciuki) ), jesli chodzi o zabawki to tez jakos nie ma ulubionej. czytałam ze to jest rewelacyjne http://infobot.pl/r/2068
ale dostanie to dopiero za pare tygodni na 2 urodzinki (kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.