Menu

Coś dla siebie

Większość czasu poświęcamy na wychowywanie dzieci oraz na prowadzenie domu. Czasem nawet najcierpliwsze osoby mają dość tego stanu wiecznej krzątaniny wokół dzieci, zakupów i obowiązków. Czy znajdujesz niekiedy czas na to, by zrobić coś tylko dla siebie? Iść na basen, do fryzjera czy na zakupy? Czy takie drobne przyjemności są w stanie poprawić ci humor? Podzielcie się swoim doświadczeniem i sposobami na chandrę.

Ania
 1267  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

odpoczynek chandra relaks czas poprawienie nastroju

Odpowiedzi

moput
Oczywiście, że znajduję czas dla siebie inaczej bym zwariowała :) Nie mam go duzo ale bardzo go pilnuję ;) Staram się dzieci kłaść około 21.00 by móc posiedzieć wieczorkim z mężem, obejrzeć jakiś film, poczytać, czy też zrobic sobie "wieczór piękności" i zamknac się na godzinę w łazience. Raz w tygodniu wychodzę na kurs tańca i czasem po nim jeszcze pędzimy na piwko. Ja wychodzę z założenia, że jak mama szczęśliwa to i dziecko szczęśliwe :))
Kubusiowa
jedyne na co mam czas to późnym wieczorem albo kiedy czasem moja siostra weźmie małego na spacer lub on śpi wejść na internet lub w biegu przy obowiązkach zerknąć na tv.. może jak wreszcie wyjedziemy to mój K mnie odciąży i znajdę czas na jakieś większe przyjemności:) nie bardzo lubię zostawiać małego z innymi osobami, robię to tylko kiedy muszę coś koniecznie załatwić lub iść do lekarza a i tak jestem wtedy przerażona że zrobi coś i ja tego nie zobaczę pierwsza:/ ostatnio został na chwilkę z ciocią i zrobił pierwszy krok -beze mnie....
beatka7623
Staram się tak organizować czas aby mieć choć odrobinę z dnia dla siebie :) Fakt że ja również siedzę z dzieckiem praktycznie sama Więc nie mogę sobie pozwolić na ekscesy ale mam cudowną teściową która od czasu do czasu weźmie małą do siebie Wtedy szleję na zakupach i staram się odwiedzać resztę moich koleżanek które pozostawały w mieście Ostatnio marzy mi się wyskok na parę dni gdzieś z mężem tylko we dwoje Fakt że pewnie nie realne marzenie ale może..... :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.