Menu

coś na włosy

Kochane właśnie umyłam włosy i to mi nasunęło, aby Wam zadać pytanie. Czy Wy tez tak macie? Albo znacie dobre sposoby na włosy? Już piszę o co mi chodzi.
Po umyciu włosów, zawijam je w ręcznik i pozostawiam, aby przeschły, potem rozczesuję. I tu jest problem. Moje włosy są strasznie po myciu poplątane, że jak je rozczesuję szczotką i to jest koszmar. Wylatują mi takie ilości włosów, że chyba zostanę łysa. Nie stosuję odżywek, bo po odżywkach zaraz mam łupież. Nie używam suszarki, więc włosy nie są zniszczone od gorącego powietrza. Brałam już nawet tabletki skrzyp polny. Może znacie sposoby na łatwe rozczesywanie włosów?

joasik31
 749  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie włosy

Odpowiedzi

xkasiulax
ja mam ten sam problem,po umyciu wcieram troszkę Ciepłej oliwy-z oliwek i rozczesują się idealnie(kciuki)
MamaMateuszka
rozczesuj zaraz po umyciu, zanim wyschną.
xkasiulax
Używam NIVEA spray nabłyszczający ''diamond'' też zauważyłam że lepiej się rozczesują i włosy są lekko błyszczące (kciuki) i ładnie pachnie (kciuki)
kasiunia1
a miałas farbowane włosy???
tlolek
ja też po odżywkach mam łupież...ale polecam albo jedwab do włosów (naprawdę niewielka ilość na włosy nie na skórę i rewelacja) abo odżywki w sprayu "mgiełki" jedynie to mi odpowiada i nie uczula
kasiunia1
ja robie tak jak tolek@
piasekpustyni
ja stosuję odżywkę gliss kur do rozczesywania włosów, właściwie to taki lotion, jakby nie to to bym wyrwała chyba wszystkie włosy z głowy. kosztuje ok. 15-16 zł. ale bez niej ani rusz:) spróbuj, może po niej nie będziesz miała łupieżu. pozdrawiam! (kwiatek)
joasik31
Kochane czego ja już nie używałam. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Może spróbuję jedwabiu. A polecacie go z jakiejś konkretnej firmy?
samanita
ja zawsze stosowalam jedwab, a teraz kupilam szampon sayos i on wystarczy:)
sheryl
no i do tego wszystkiego radziłabym rozczesywać grzebieniem szerokozębym, a nie szczotką. Łatwiej i łagodniej.
Ninuka
jedwab biosilk ja mam polecam(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.