Menu

Coś na ząb

Dzieci lubią coś przekąsić... czy to na spacerze, czy w sklepie czy na placu zabaw dobrze mieć coś w zanadrzu, co można podać do przekąszenia dziecku gdy zgłodnieje. Jakie przekąski najczęściej wam towarzyszą? Wybierasz coś słodkiego jak wafelek w czekoladzie, czy może bardziej preferujesz słone przekąski w postaci chrupek czy paluszków? Czy też jesteś zwolenniczką zdrowego odżywiania i wybierasz owoce i warzywa? Opowiedz co najlepiej u was sprawdza się w roli przekąsek?

Ania
 1275  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie przekąska słodycze dziecko odżywianie

Odpowiedzi

koza54
są to na pewno owoce ale czasami też coś słodkiego jak np. biszkopty czy coś słonego np. paluszki :)
mammma
nie zabieram ze sobą przekąsek. jemy w domu, przed spacerem albo po. nie jestem zwolenniczką utykania czekoladowych batoników po torebce i kieszeniach. pięć posiłków w ciągu doby i nie trzeba nic dojadać :)
kasia142513
moja corka jest malym glodomorkiem i lubi sobie cos podjesc i pochrupac,ale jak idziemy na spacerek to nieraz mam ze soba paluszki lub flipsy i wiem ze to nie jest nic słodkego w nadmiarze i jestem spokojna:-)
A ona zadowolona:-)
emiliab
Nie zabieramy ze sobą na dwór przekąsek, tylko picie. W domu synek może przekasić zawsze owoce, słone paluszki, chrupki kukurydziane, jogurt czy serek. Czasami kupię coś słodkiego do kawy to synek też sie zalapie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.