Menu

coś "odmusznego"

Cześć,błagam poradźcie
Przeniosłam się do mieszkania w którym jest do diabła much Zrobiłam porządki,nie trzymam jedzenia na wierzchu.Być może,że to parter,no nie wiem.W każdym razie okna muszę otwierać a muchy włażą,pewnie na deszcz się zbiera a ja już nie daję rady.
Polećcie coś skutecznego i mało absorbującego ( używałam kiedyś takiego mazidła do smarowania framug okien ale to chyba niezbyt bezpieczne przy dziecku),może być naturalne,może też być syntetyczne ale może żeby nie było do psikania.

ajrian
 822  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Dom i Ogród preparat na muchy

Odpowiedzi

Runka
ja mialam kiedys takie naklejki na okna z firmy bross fajna sprawa i muchy nie wlatywały, obecnie mam siadki w oknie by nie tylko muchy nas nie atakowaly ale rowniez pajaki (ktorych u nas jest cale mnóstwo bo mieszkamy nad woda)
ajrian
Siatek nie da się wszędzie zamontować.Mój syn wychodzi na plac zabaw,który mamy pod oknem no i wychodzi przez drzwi balkonowe.Nie mogę ich zamknąc bo muszę mieć na niego oko.A te naklejki to nakleja się na szyby czy jak?
smerrfetka
na okna proponuję siatki,a na balkonowe które masz otwarte powieś firankę,zawsze mniej Ci ich wleci,a przez firankę malucha będziesz widziała,
Runka
tak te naklejki sie nakleja na szyby, sa w roznych ksztaltach ja mialam np swiecace ksiezyce
korek221
u mnie nie ma much bo mam kotkę-muchołówkę(smiech) , może tak jak dziewczyny piszą spróbuj zawiesić firankę w drzwiach ? - moja mama tak robi i raczej nie pchają się robale a raczej pchają się ale siedzą "w kolejce" na firance...może warto by postawić na parapecie owadożerną rosiczkę?
ajrian
Hmm, z firanką będzie problem bo synek już jedną zerwał wchodząc do domu.Poza tym wpada nieraz z tabunem dzieciaków i nie siły,żeby któreś firanki nie rozdarło albo zaciągnęlo.
emiliab
Może spróbuj powiesić przy oknach i przy balkonie lepy na muchy. Zanim wpadną Ci do domu skuszą się na lep.
ajrian
Emilia lepy wyglądają okropnie,chyba się nie zdecyduję.
Korek ta rosiczka to ile much może unieszkodliwić dziennie?
Iwona1977
u nas jest jakas plaga , one nie leca tyle do jedzenia co do domu bo cieplej , teraz owady jedza wszystko a uwierzcie jak Wam powiem ze widzialam na grilu jak pszczola zlapala kawaleczek z piersi kurczaka i odleciala z nia? no w szoku bylam bo siadaly wszedzie nawet na cebuli i to kilka naraz i muchy tez byly , ja drzwi szybko zamykam zeby to cholerstwo nie nalecialo w oknach mam siatki ... mieszkam w okolicy wielu stawow i zbiornikow wodnych i nawet tyle komarow nie ma co pszczol i much
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.