Menu

cukierek w nosie

dziewczyny moja mała wsadziła sobie cukierek do nosa czekoladowy . udało sie go wyciągnąć ale po jakiś 30 minutach zaczeła płakać że boli ją ucho . Aż w końcu zasneła . W uchu na pewno nic nie ma , bo zaraz po interwencji w nosie skryłam cukierki . Czy to może być przyczyna tego cukierka w nosie ?????

lola86
 1418  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dzieci

Odpowiedzi

Justyna87
Witam. Wydaje mi sie ze powinnas pokazac mala lekarzowi chociaz rodzinnemu jak sie nie uda dostac to na pogotowiu
MaLaCzarna
Natychmiast bym pojechała na pogotowie
babooshka
tu nie ma na co czekać, trzeba jechać do lekarza! (moja chrześniaczka kilka razy sobie kredki do nosa wsuwała więc słyszałam to i owo...)
amalka
Popieram dziewczyny- pogotowie.

Moja siostrzyczka miała manię wciskania sobie małych przedmiotów (głównie kredek woskowych) właśnie do noska. Raz obudziła się rano a nos wyglądał jaki siny kartofel! G wrzeszczała okropnie a tata walczył z "nadzieniem" kichadła. Jakież było nasze zaskoczenie gdy z nosa wydobyty został kiełkujący już groszek (krejzolka)(krejzolka) Masakra. G na żadne dolegliwości się nie skarżyła i nadal upychała do nosa wszystko co doń zmieściła...
piasekpustyni
mojej siostrze zaczął kiełkować groch w nosie, ja kiedyś wkładałam witamine c i groszki, ale rzeczywiście do lekarza biegiem bym pognała!!!
daryjka87poznan
Do lakarza jak najszybciej.
lola86
DOPIERO TERAZ WRÓCIŁYŚMY OD LEKARZA . Okazało się że mała przez tego cukierka ucisneła sobie jakiś new który w drodze do szpitala . zmienił się w skórcz w szczęki i karku . Mała po wyjściu z fotelika nie umiał już sama ruszać karkiem i mówić .spędziliśmy na pogotowiu 4 godzin zostałyśmy przebadane od stup do głów . Dostałyśmy tonę leków i zastrzyków . Jeżeli nam nie przejdzie to do szpitala . I to wszystko od głupiego cukierka .Już nigdy nie kupie tych cukierków
amalka
O matko!!! Współczuję... Nie wyobrażam sobie przez co przeszliście (placze) Dużo zdrówka dla córci (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.