Menu

ĆWICZENIA niemowlak

jak cwiczycie swoje maluszki??

paulina8917
 5282  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

ćwiczenia niemowlak

Odpowiedzi

KlaudynaK
ćwiczycie? To zależy co maluszek powinien robić... ale częste kładzenie na brzuszku polecam i powoli przemieszczać zabawki żeby zaczął się rozglądać... Nie wiem dokładnie o co pytasz... :(
heksa
mój sie nie interesuje ani tym co lezy przed nim ani mama która dziwne miny robi i wola akuku poprostu lezy jak kloda jak go namówic do przewrotek i dzwigania glowy nie mam pojecia
KlaudynaK
Jak będzie chciał to sam to zrobi... Na razie niech sobie leży...
Kładź zabawki czerwone, granatowe, żółte i zielona. To dla maleństwa pierwsze kolory które lepiej widzi... Nic na siłę. Powolutku sam do tego dojdzie. Jestem zdania, że im później tym lepiej.
KlaudynaK
Staś najpierw oczkami śledził wolno poruszające się zabawki nad nim od prawej do lewej, powolutku... a potem główką zaczął kręcić... Wszystko w swoim czasie.
kasia13_archiwum
Moja mlodsza nie lubila lezenia na brzuszku. Nam pomogla "atrakcyjna" mata do zabawy, grajacy muzyke i wydajaca rozne glosy.
I to jak pomogla... Z malucha, ktory w wieku 4 miesiecy byl zaslaby i nie umial unosic glowki, pediatra pomstowala... w ciagu 2 miesiecy przerodzila sie w malucha, ktory raczkowal... pediatra byla pod ogromnym wrazeniem... :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.