Menu

Cykl bezowulacyjny a zaburzenia hormonalne.

Ale mam doła(pout) . Byłam dziś u ginekologa i dowiedziałam się że prawdopodobnie mam zaburzenia hormonalne niby nadmiar androgenów i z tego powodu często mam cykle bezowulacyjne. Staramy się o dziecko od 7 misięcy i tak mnie ten fakt zdołował, że nie macie pojęcia(smutna) . Przyszłam od lekarza i rozpłakałam się mężowi na ramieniu(placze) Czy to się da leczyć? Czy mam szansę zajść w ciążę?(pout) Pocieszcie mnie trochę...(pout)

joana1983
 1166  9

Odpowiedzi

renata29
to na pewno da się leczyć no i nie jest tak źle,w końcu masz owulację.Nie martw się,niedługo doczekasz się upragnionego maleństwa(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
KlaudynaK
he he... nie ma się czym martwić, ja kiedyś na takie cykle dostałam luteinę... teraz Staś ma 2 latka (grins)(grins)(grins)(grins)
joana1983
Kurczę to 7 miesięcy ciągnęło mi się jak guma do żucia(pout) Dobrze że wyszło to teraz a nie dopiero po roku starań... Dzięki dziewczyny za kilka słów otuchy(kwiatek)
okim76
a czy lekarz włączył Ci jakieś leczenie...i co wogóle Ci powiedział na ten temat jak mu powiedzialaś, że staracie się o dziecko?
joana1983
Moja lekarka od początku wie że się staramy. Na podstawie wywiadu obserwacji i badania stwierdziła że mogę mieć problemy z owulacją. Ja mam od dawna problemy z androgenami, długi czas brałam Diane 35, ale nie wiedziałam, że mogę z tego powidu mieć problemy z owulacją. Ten cykl miałam bezowulacyjny, to pewne, nawet nie potrzebne jest to badanie progesteronu, bo ja to wiem na 100 % . Ginekolog powiedziała mi że u zdrowej kobiety bardzo żadko zdarzają się cylke bezowulacyjne (dlatego dziwne jej się wydało że akurat na taki trafiła podczas badania)
joana1983
W poprzednich cylkach miałam śluz owulacyjny (tak mi się wydaje, bo przecież żadna z nas nie widziała takiego śluzu i innej kobiety) ale to nie świadczy że napwno miałam owulację. (smutna)
joana1983
Przepraszam za błędy w pisowni(pout)
joana1983
Wiem bo obserwowałam wydzielinę i była płodna, taka bezbarwna i rozciągliwa. W tym cyklu jej nie było a to jest już 19 dc.
joana1983
edyta 3431 to mnie teraz zaskoczyłaś. Wszędzie gdzie zaglądam jest napisane że bez tego śluzu nie ma jajeczkowania i plemniki nie przeżyją... W takim razie zaczekam na badanie prolaktyny. Dzięki(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.