Menu

Cytaty...

mój 4 -letni synek po obejrzeniu bajki zapamiętuje śmieszne zdania a potem używa ich w życiu codziennym, np: pobiegł rano na przytulanie do starszego brata który ciagle jeszcze leżał w łóżku i po kótkiej chwili mówi:" Maciek, odsuń się łaskawie bo czuję twój oddech"(Kung-fu panda). Uśmiejemy się zawsze do łez. Czy wasze pociechy też tak mają? Opiszcie śmieszne sytuacje.

monia13100
 1277  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie dzieci śmieszne sytuacje

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Nie moja jeszcze nie powtarza. Nie włączaj czasami Władcow Much bo dopiero zacznie Ci teksciorami rzucac (grins)(grins)(grins)
Anemona
moj 6 letni stn cytuje ale reklamy ostatnio podśpiewywał piosenke z reklamy podpasek(krejzolka)
Domyślam się że twój synek ma dobrą pomięć
stokrotka30
(kciuki) a moja córka ,jak miała około 4 lat ,powiedziała do mnie i do męża -Wy tu buzi,buzi ..a ja to co,miotełka do kurzu???do dziś powtarzamy ten tekst(grins)
tymianek
mój 3,5 latek, też powtarza cytaty , piosenki z bajek i reklam.
Ostatnio cos go naszło na oglądanie Mango - powtarza słowo w słowo wyuczony tekst przez spikera.
Matina
Za pomocą klawiszy i strzałek zaraz do Ciebie DOTARNĘ Mamo.
amalka
Krzysio miał około 3 latka. Weszliśmy do sklepu Biedronka (jak na "biedotę" przystało hihi) a mój synek wyśpiewał: "Ipkapka (biedronka) codziennie niskie ceny" (grins)

W jednym z odcinków bajki "Gwiazdka Laury", do pudełka z butami dołączony był "magiczny proszek". Wczoraj kupiłam mężowi adidasy, mały zauważył torebeczki z silikonem i uradowany zawołał- "Ooo! Magiczny proszek! Będę odważny!".

Ostatnio natomiast zawołał do kwiczących świnek- "Nie kłócić mi się, bo skórę wygarbuję!"

Zawsze gdy szykuję synkowi mleko (nadal pije tylko i wyłącznie modyfikowane) woła- "Uwielbiam Nestle Junior. Mleko które dzieci piją duszkiem!"

Moja mamusia zabrała małego do sklepu. Nagle Krzysio przystanął, pokazał na ciasteczka Oreo i stwierdził, że pokazałby babci jak się je te ciastka ale nie ma w czym zamoczyć (smiech)
Niegrzeczna
Z tym powtarzaniem to moja siostra była niezła. Całe teksty z filmów i bajek leciały "stary prawie mi przeżarło nos tak jak wtedy hmhmhmh a na deser brukselki o kamikadze boski wiatr nie ma przebacz ...". Ale jak sie naogladała shreka z 15 razy to co się dziwić
WELONKA
Ostatnio po pierwszym dniu wiosny mój Bartuś wraca z przedszkola i ja po drodze pytam go ...Bartusiu jak było dziś w przedszkolu on na to fajnie ...mamuś wiesz byliśmy na spacerku...acha odpowiadam ...a Batrusiu topiliście Marzanne bo dziś jest pierwszy dzień wiosny .
Marzanne ??nie nie topiliśmy Marzanny pani tylko paliła jakiegoś stracha na wróble .......(korki mi wybiło )(grins)(grins)(grins)
monia13100
Super!!! Ale się uśmiałam! Dzieciaki są boskie!
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Renatka2019
Mój Kacperek ma niecałe 3 latka więc jeszcze niema takiej dobrej pamięci, ale krótsze teksty już podłapuje, np:
Jak go pytam czy mu w czymś pomóc to on zawsze bierze swoje zabawki i woła do zabawek: damy rade? Tak, damy rade ( tekst z Boba budowniczego).
Czasem jak mówię do niego mój ty mały bohaterze to on mi śpiewa: bohaterem możecie nazwać mnie, bo moja praca liczy się.
Madzik8889
Moja małą za to zawsze wieczorem jak woła męża żeby dać mu buzi to nie zawoła tata chodź tu tylko od jakiegoś czasu woła:"tata rusz się!"(smiech)(smiech)
Madzik8889
mała*(krejzolka)
monia13100
ostatnio córka zasłoniła całą sobą komputer a mały koniecznie chciał się do niego dostać. Po kilku nieudanych próbach, z oburzeniem mówi:" no odsuń że się kobieto!!!" z kolei jak czegoś bardzo od niej potrzebuje to wchodząc do jej pokoju od progu już mówi: " moja księżniczko jesteś piękną dziewczynką wiesz?"
monia13100
kilka dni temu zrobiłam mizerię do obiadu. Tymek wyciągnął ze swojej salaterki ogórka i mówi: mmmm ogórek! chyba ostatni w tym sezonie... i włożył go do ust pomrukując
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.