Menu

Cz pracujecie zawodowo?

(telefon) Wiem, że każda z nas ciężko pracuje w domu (pełen etat (smiech) ), ale chciałam zapytać która z Was pracuje zawodowo i jako kto? Oczywiście jeśli chcecie się dzielić takimi informacjami. Jesteście zadowolone ze swojej pracy? Czy planujecie ją zmienić? udaje Wam się pogodzić etat domowy i zawodowy?
Pozdrawiam serdecznie (kwiatek)

Tuptolek
 932  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca

Odpowiedzi

Tuptolek
(kwiatek) Ja pracuję jako sprzedawca w sklepie obuwniczym na zmiany. Na razie nie wiem co myśleć tak do końca o tej pracy. Pracuję na zmiany, soboty i niedziele też.
andziabuziak
ja z zawodu kucharz i pracuję jako kucharz. DPS.
daryjka87poznan
Dzis ide do nowej pracy, bede pracowac w drukarni.
rozowa82
tak...
desdemonka
pracuje dorywczo ,namietnie się edukuje(grins)
amalka
Obecnie nie pracuje zawodowo i w jednym z wyuczonych zawodów więcej pracować nie zamierzam- pracownik socjalny. Nie mam na tyle silnej psychiki. Za bardo przeżywałam każdy przypadek (placze) Drugim zawodem jest krawiectwo i może pójdę w tym kierunku... Czas pokarze (grins)
Ada3610
ja odkąd wyszłam za mąż nie pracuję. Przed ślubem pracowałam w starostwie powiatowym, nudna praca. Jak mi synek podrośnie i pójdzie do przedszkola to chcę iść do pracy, ale w zawodzie - Pedagog resocjalizacyjny
stokrotka30
tak pracuję jako..home menager i w sklepie(jako wszystko co możliwe)
alinagj1o2
Pracuję na pełny etat,wolne mam niedziele.
Nula139
Pracuję jako przedstawiciel handlowy.
Anemona
pracuje 8 godzin pięć dni w tygodniu.
Firma prywatna i jestem , sekretarka, obsługa klientów i zajmuje fakturowaniami i wpłatami.
A prywatnie wychowuje dwójkę dzieci w tygodniu sama a w weekendy z mężem(awve)
I nie widzę nic w tym trudnego.
Matina
Specjalista do spraw sprzedaży. Równiez 5 dni w tygodniu po 8 lub więcej godzin + delegacje, szkolenia, podsumowania kwartałów itp. Sama wychowuję córkę i tez jakoś daje radę.
JUSTYNA300511
pracuję jako rejestratorka w przychodni zdrowia po 7,35 godzin 5 razy w tygodniu weekendy wolne.jestem zadowolona z pracy bo to przychodnia poza miastem więc nie jest zbyt duża i praca jest lekka.Obecnie jestem na macierzyńskim i niestety chyba juz do pracy nie wrócę bo do końca roku mam umowę i raczej nie zostanie ona przedłużona :-((
tymianek
od 2 m-cy znowu pracuję , obecnie w firmie zajmującej się planowaniem przestrzennym dla gmin
beatris23
rzuciałam pracę niedawno....szukam nowej(z lepszym szefem )(grins)
irekzboralski
pracuję 809 godzin 5 razy w tyg, jestem brygadzistką w prywatnej pralni, studiuję w weekendy zaocznie administrację i mozna powiedzieć,że sama wychowuje synka bo mąż pracuje za granicą...jest bardzo ciezko ale sobie radzę
irekzboralski
miało być 8-9 godzin*(grins)
rozowa82
pracuje na p[rodukcji jako slusarz-monter (produkuje i testuje zawory ciśnieniowe do aut cięzarowych) 8 godzin dziennie przez 5 dni, czasami sa soboty (teraz rzadko) pracuję na trzy zmiany
goskapolak
Pracuję jakieś 5 godzin dziennie,w Domu Dziecka.Dwa razy w tygodniu dojeżdżam 30 km- mam tam prywatny gabinet.Ale interes niezbyt się kręci.
Jestem logopedą. Nie planuję zmieniać bo już raz zmieniłam.Myślę,że będzie lepiej, na razie gabinet działa od września,do tego nie mam umowy z NFZ.
Nie pracuję za dużo, nie mam problemów z pogodzeniem,poza tym mam jedno dośc duże dziecko.
Soboty mam wolne dwa razy w miesiącu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.