Menu

CZAPKA......

witam(kwiatek)
CZY zimą nosicie czapki????opaski,kaptur????czy za żadne skarby nie założycie,chociażby nawet jak był był siarczysty mróz!!!(grins)(grins)(grins)
Pamiętam jak byłam młodsza nie nosiłam,żadnych ocieplaczy na głowę,ale z czasem przekonałam się do czapek i teraz zimą bez czapki czy opaski ani rusz(kciuki)(kciuki)(kciuki)
A jak jest u Was????

smerrfetka
 986  37

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie czapka zima

Odpowiedzi

marthakd
nigdy nie nosiłam ale w tym roku kupie czapkę;D
MaLaCzarna
Nigdy nie nosiłam czapek i nie zamierzam. Okropnie bym się czuła a jak bym zdjęła to już włosy dęba by mi stały (grins) Jak muszę, ale bardzo rzadko to zakładam kaptur.
Runka
ja podobnie jak ty za mlodu czaki nie nosilam ani nic w tym stylu, ale teraz nosze albo czapke (ale to jak juz jest mroz) a tak to mam kapelusik ktory nosze w chlodniejsze dni
sque
Kiedyś jak byłam młoda to nosiłam (gdzieś w czasie podstawówki i na początku liceum), ale generalnie nigdy nie lubiłam mieć czegokolwiek na głowie. Teraz nakładam kaptur ale tylko wtedy gdy jest naprawdę silny wiatr lub opady.
amalka
Nie nosiłam, nie noszę, (prawdopodobnie) nosiła nie będę... Nie cierpię czapek. Psują mi fryzurkę i wycierają fluid z czoła, skutecznie niszcząc tapetę (smiech)(smiech)(smiech) A na poważnie- nie znalazłam takiej w której wyglądałabym inaczej niż księżyc w pełni (grins)
karolincia
nie lubie nosić czapki
Magdzik
@Amalka, hahaha... to masz identycznie jak ja(grins) Źle wyglądam w czapkach i tak też się czuję. Jak już muszę, to zakładam kaptur.
piasekpustyni
bez czapki ani rusz, mam słabą odporność i zaraz bym leżała chora jak most z temperaturą... lepiej nie mówić... noszę czapkę, a jak bardzo mi zimno albo wieje to i kaptur, a co mnie obchodzi fryzura jak mi zimno, zmarzluch jestem straszny (smiech)
Majaaaaaa0000
Ja nie lubie Czapek , nigdy nie nosiłam, zawsze Kaptur Zakładam i szalik i rękawiczki , CZAPKA ODPADA , brzydko mi w czapkach, zresztą tak dawno nie chodziłam , może się to zmieniło hheheee (prezent)
234olenka
nie nosze czapki,i nie nosiłam, i nie będę nosić....
izkalepszy
poniżej -10 stopni zakładam czapkę(grins)
karolcia514
nie nosze czapki ale jak jest bardzo mroźno to zakładam :)
Zana
noszę czapkę ... bo gorzej od złego wyglądu w niej, znoszę zimno ... jak można się katować i mózg mrozić bo się źle wygląda ??? ... z wiekiem wszystko wyjdzie ...
stokrotka30
noszę-a CO!!(grins)
Anek
za czapkami to nie przepadam,ale kaptur zakładam
Anek
za czapkami to nie przepadam,ale kaptur zakładam
Anek
za czapkami to nie przepadam,ale kaptur zakładam
Anek
cos mi sie komp zacioł (grins)
emikacpi
mam kilka i noszę jak jest wiatr albo wielki mróz (grins)
mala21
w mróz zakładam. W taką pogodę jak teraz, głównie wiatr i czasami opady to tylko kaptur. Często zimą też bez czapki zresztą. Przy wyprawiepo większe zakupy czapa odpada- w sklepie mi za gorąco i mnie wnerwia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.