Menu

czapka ?

hej kochane powiedzcie mi w jakich czapkach chodzą wasze skarby w zimowych czy już wiosennych ?

karolcia514
 531  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina czapka

Odpowiedzi

iwona1985
W zimowej.
piasekpustyni
17miesięcy. zimowa.
sara7777
jeszcze w zimowej
MaLaCzarna
zimowa
KIciula
w wiosennej jak jest slonecznie ma 3 lata
Majaaaaaa0000
zimowa...
daryjka87poznan
Zimowa jeszcze.
karolincia
Zimowe czapki
monilajsa
(prezent) myślę, że nie należy przesadzac, marcowa pogoda jest zgubna i o przeziębienie bardzo łatwo. na typowo wiosenne czapeczki jeszcze czas. (prezent)
Magdzik
Jeszcze w zimowej - pogoda teraz baaaaaaardzo zdradliwa.
Basia1980
CZapeczka wiosenna nie ma co przesadzać przeciez mrozów nie ma, no chyba że dla maluszka który na spacerach siedzi w wózku, bo mój ma trzy lata i ze spacerów wraca i tak spocony bo biega(grins)
PatrycjaM
syn 4 lata w takiej przejsciowej nie jest bardzo gruba ale też nie cienka, na uszkach. Córka 9miesiecy i tak samo, chyba ze jedziemy na spacer to raczej zimowa, bo siedzi w wózku czasem zasnie.
agucha44444
wiosenna
SamaMamaPl
uwielbiam takie pytania... Kochane Mamusie, czy mogły byście oprócz wieku dziecka i odpowiedzi na pytanie, podawać również miejscowość z której klikacie? Z góry dziękuję(grins)
margolcia85
Mała ma 3 m-ce i z racji tego ze to jeszcze kruszynka ubieram jej zimową czapę, Mały ma niespełna 5 lat i ubieramy już cieńsza czapkę - ale nie jest to jeszcze letnia (kciuki)
mala21
zimową , bo ostatnio u nas strasznie wieje, ale już pewnie zaraz wyjmę cieńszą. Nie wiem jak wy ale ja tam pod koniec kwietnia już zwykle małemu czapki nie ubieram
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.