Menu

Czapka, szalik, rękawiczki

Od kiedy zakładacie (zamierzacie zakładać) czapkę, szalik i rękawiczki dziecku? U nas dzisiaj tak wieje i tylko 4 stopnie, że wyciągnęłam już cieplejszą czapkę (nie-zimową), szalik cieńszy i rękawiczki na spacer(kwiatek)

Magdzik
 1164  25

Odpowiedzi

mammma
zakładam już od kilku tygodni. czapeczkę średniej grubości, taką przejściówkę, rękawiczki (rano na łapki, po przedszkolu dyndają się na sznurkach) i chustkę polarową na szyjkę.
lola86
no ja założyłam już w niedziele bo był ziomp niesamowity .A i tak jak wróciłyśmy to miał lodowate dłonie
mammma
dodam że mieszkam na łące i u nas zawsze wieje i jest zimniej niż w mieście.
Magdzik
To się obudziłam(krejzolka)(krejzolka) Rychło wczas(grins)(grins)
Kasik34
Cienka czapke zakladam corce jak wieje ale z rekawiczkami i szalikiem jeszcze poczekam az bedzie zimniej.
korek221
Grześ już od dobrych 2 tygodni nosi cieplejszą czapeczkę i cienkie rękawiczki - wczoraj u nas był spory przymrozek :- 2 stopnie brrrr
Panterka
Czapkę ma taką średniej grubości, nie zimową ale też nie letnią.. Szaliczek już jej zakładam, bo nie mam żadnej chusty itp. a szyję ma zawsze na wierzchu.. Rękawiczki chyba też zacznę jej zakładać, bo dzisiaj to mi samej zimno było w łapki, nie mówiąc już o niej..
xkasiulax
Jeszcze nie zakładam szalika tylko ap[aszkę na szyję,za to ma ciepłą czapkę i ciepłe buciki a rękawiczki noszę na spacery ale jeszcze nie zakładałam
izkalepszy
u nas to ciepło chyba bo moja jeszcze czapki nie miała,jak wieje zakładam ewentualnie opaskę na uszy i cieniutką bawełniana chusteczkę pod szyję.
clyde22
Czapka i szalik już... Nawet kapturek z bluzy wyciągam na wierzch i zakładam na czapunię.
Te wiatry przy niskiej temperaturze są zadziorne i zdradliwe.
Nad rękawiczkami myślałem nawet, bo małe łapinki marzną już... Na razie tylko w planach.
Runka
ja czapke bawełniana woze w wozku i wieczorami malemu zakladam, a rekawiczki i szalik to zostawie na zimowe dni
tymianek
(awve) u mnie dzisiaj nad ranem było - 1 st C (krejzolka) , czapkę leżejszą synek nosi już od chyba 2 tyg, a kilka dni temu wyciągnęłam cieplejszą ( jesienną (grins) ) i szalik , no i cieplejszą kurteczkę, na polarku - ale jeszcze nie zimową (grins)
amalka
Czapeczkę Krzysio nosi od 1- 2 tygodni (taką przejściową) z szalikiem i rękawiczkami jeszcze poczekam. Nie wychodzimy z domku rano a po południu nie jest na tyle zimno by były potrzebne. tym roku nie widziałam jeszcze smyka w rękawiczkach...
Renatka2019
Kacperkowi czapkę i kurtkę jesienną już zakładam, ale rękawiczek i szalika jeszcze nie.(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Renatka2019
Oooo zapomniałam, dziś Kacperkowi rano zawiązałam szaliczek pod szyję. Musiałam wyjść z nim po drzewo a u Nas o 9 było tylko 5 stopni.
Juli1303
JA już załadam od paru dni bo jest zimno, szczególnie jak mały idzie rano do przedszkola to jest ok 0 stopni.
kasiam146
czapke to juz od jakiegos czasu taka nie za gruba i chustke pod szyje a rekawiczek jeszcze nie
beatka7623
Ja zakładam jakiś golfik albo cieniutką chusteczkę pod szyję, czapkę taką wiosenną tylko zawiązywaną na uszka, kurteczkę na polarku, same spodenki i skarpetki U nas dziś było 1 st Na rękawiczki i inne rzeczy jest jeszcze czas :) Fakt że u nas od paru dni piękne słońce w którym jest naprawdę ciepło mimo mroźnego powietrza Wiec jak bym cieplej ubrała to mała by się przegrzała
smerrfetka
nie no rękawiczki szalik???? bez przesady...mała ma pod szyją apaszkę cieńką,i czapuchę taką jak to dziewczynki noszą na szydełku robioną nie jest gruba...chodzi w polarku pod spodenkami nie ma rajtuzek jeszcze(nigdy)(nigdy) a rano dziś było 3 stopnie....jeszcze będzie czas i pora na rękawiczki czapy i szaliki(kciuki)
renata29
czapkę nosi już od jakiegoś czasu,najpierw taką cienką a teraz już troszkę grubszą,o szaliku i rękawiczkach jeszcze nie myślałam,kurtki też na razie nie nosi tylko ciepłą kamizelkę:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.