Menu

Czapka, szalik, rękawiczki

Od kiedy zakładacie (zamierzacie zakładać) czapkę, szalik i rękawiczki dziecku? U nas dzisiaj tak wieje i tylko 4 stopnie, że wyciągnęłam już cieplejszą czapkę (nie-zimową), szalik cieńszy i rękawiczki na spacer(kwiatek)

Magdzik
 1201  23

Odpowiedzi

mammma
zakładam już od kilku tygodni. czapeczkę średniej grubości, taką przejściówkę, rękawiczki (rano na łapki, po przedszkolu dyndają się na sznurkach) i chustkę polarową na szyjkę.
lola86
no ja założyłam już w niedziele bo był ziomp niesamowity .A i tak jak wróciłyśmy to miał lodowate dłonie
mammma
dodam że mieszkam na łące i u nas zawsze wieje i jest zimniej niż w mieście.
Magdzik
To się obudziłam(krejzolka)(krejzolka) Rychło wczas(grins)(grins)
Kasik34
Cienka czapke zakladam corce jak wieje ale z rekawiczkami i szalikiem jeszcze poczekam az bedzie zimniej.
korek221
Grześ już od dobrych 2 tygodni nosi cieplejszą czapeczkę i cienkie rękawiczki - wczoraj u nas był spory przymrozek :- 2 stopnie brrrr
Panterka
Czapkę ma taką średniej grubości, nie zimową ale też nie letnią.. Szaliczek już jej zakładam, bo nie mam żadnej chusty itp. a szyję ma zawsze na wierzchu.. Rękawiczki chyba też zacznę jej zakładać, bo dzisiaj to mi samej zimno było w łapki, nie mówiąc już o niej..
xkasiulax
Jeszcze nie zakładam szalika tylko ap[aszkę na szyję,za to ma ciepłą czapkę i ciepłe buciki a rękawiczki noszę na spacery ale jeszcze nie zakładałam
izkalepszy
u nas to ciepło chyba bo moja jeszcze czapki nie miała,jak wieje zakładam ewentualnie opaskę na uszy i cieniutką bawełniana chusteczkę pod szyję.
clyde22
Czapka i szalik już... Nawet kapturek z bluzy wyciągam na wierzch i zakładam na czapunię.
Te wiatry przy niskiej temperaturze są zadziorne i zdradliwe.
Nad rękawiczkami myślałem nawet, bo małe łapinki marzną już... Na razie tylko w planach.
tymianek
(awve) u mnie dzisiaj nad ranem było - 1 st C (krejzolka) , czapkę leżejszą synek nosi już od chyba 2 tyg, a kilka dni temu wyciągnęłam cieplejszą ( jesienną (grins) ) i szalik , no i cieplejszą kurteczkę, na polarku - ale jeszcze nie zimową (grins)
amalka
Czapeczkę Krzysio nosi od 1- 2 tygodni (taką przejściową) z szalikiem i rękawiczkami jeszcze poczekam. Nie wychodzimy z domku rano a po południu nie jest na tyle zimno by były potrzebne. tym roku nie widziałam jeszcze smyka w rękawiczkach...
Renatka2019
Kacperkowi czapkę i kurtkę jesienną już zakładam, ale rękawiczek i szalika jeszcze nie.(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Renatka2019
Oooo zapomniałam, dziś Kacperkowi rano zawiązałam szaliczek pod szyję. Musiałam wyjść z nim po drzewo a u Nas o 9 było tylko 5 stopni.
Juli1303
JA już załadam od paru dni bo jest zimno, szczególnie jak mały idzie rano do przedszkola to jest ok 0 stopni.
kasiam146
czapke to juz od jakiegos czasu taka nie za gruba i chustke pod szyje a rekawiczek jeszcze nie
beatka7623
Ja zakładam jakiś golfik albo cieniutką chusteczkę pod szyję, czapkę taką wiosenną tylko zawiązywaną na uszka, kurteczkę na polarku, same spodenki i skarpetki U nas dziś było 1 st Na rękawiczki i inne rzeczy jest jeszcze czas :) Fakt że u nas od paru dni piękne słońce w którym jest naprawdę ciepło mimo mroźnego powietrza Wiec jak bym cieplej ubrała to mała by się przegrzała
renata29
czapkę nosi już od jakiegoś czasu,najpierw taką cienką a teraz już troszkę grubszą,o szaliku i rękawiczkach jeszcze nie myślałam,kurtki też na razie nie nosi tylko ciepłą kamizelkę:)
Magdzik
No właśnie sęk w tym, że Monia zawsze ze spaceru wraca z rączkami jak lody i czerwonym nochalkiem(pout)
Achcha
mój nosi kaptur od bluzy, czapkę mam w pogotowiu (czyli w wózku(grins) ) a rękawiczek i szalika nawet jeszcze nie mam(krejzolka)(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.