Menu

Czapki, szaliki i rękawiczki

Pogoda niestety coraz gorsza, temperatury coraz niższe, a co za tym idzie zmienia się sposób ubierania. Czy wasze dzieci chętnie przestawiają się na czapki, szaliki i rękawiczki, czy też stale są z tym problemy? Co zrobić jak dziecko nie chce zakładać czapki czy rękawiczek? Jesteśmy ciekawi czy wasze pociechy lubią tego typu zimowe akcesoria i czy macie sposoby jak przekonać małego buntownika, że rękawiczki są konieczne do zabawy w śniegu?

Ania
 1943  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem czapka ubieranie szalik zima rękawiczki

Odpowiedzi

koza54
U mnie na szczęście nie ma z tym problemu. Córcia lubi chodzić w czapkach i sama je chętnie zakłada. Tak samo jest z rękawiczkami czy szalikiem.
korek221
Grześ kocha rękawiczki a czapki mi podbiera - nie wiem czy ja mam taką małą głowę czy on taką dużą :)))
monique25
bezproblemowo :)
Anciacia
Czapke zakłada sama, o szalik sie upomina, a rękawiczki też jej nie sprawiają problemu ;)
amalka
Nie mamy z tym problemu ale czasem szalik zastępujemy grubym sweterkiem z golfem albo "golfem" nakładanym na ubranko jak ponczo.
renata29
w zeszłym roku nie było problemu,w tym próbuje ściągać czapkę ale ma wiązaną i po chwili daje jej spokój:)
daryjka87poznan
Moja sama sie juz upomina o rekawiczki jak jej zimno w raczki.
iwona1985
Córka chętnie nakłada te rzeczy niema żadnych problemów ;-)
bobasekm
Syn zawsze chętnie nosi te elementy ubrania, gorzej z córcią, ale jak jej się jakaś czapka spodoba lub rękawiczki to problemu nie ma, a najmłodszy członek rodziny trochę się buntuje przy zakładaniu czapy, ale nie jest źle. Ja też już się zaopatrzyłam w nową czapkę i rękawiczki. Najgorzej u nas jest z mężem - rękawiczki niewygodne, czapka przeszkadza itd wiecznie coś mu nie pasuje.
beatka7623
Nie mam problemów z czapką ale za to rękawiczki w tym roku sprawiają problem Zobaczymy może sie przekona :)
Iwona1977
bez problemu
lola86
Bez problemu , żart . Przy zakładaniu czapki jest ryk dzikiego lwa na pustyni .Ale rękawiczki jej się podobają bo piszczą
judyta56
Najważniejsze, żeby wybrać dziecku czapkę, która jest wygodna, nie drapie, "nie gryzie", nie uciska. Najlepiej, żeby znaleźć czapeczkę, która spodoba się również dziecku (oczywiście nieco starszemu) np. z fajnym motywem. Wówczas dziecko będzie bardzo chętnie zakładać czapkę. Ja swojemu dziecku kupiłam taką czapkę i jest zachwycona
super-czapki.pl
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.