Menu

czarna herbata dla dziecka

podajecie swoim dzieciom czarną herbatę? Bo ja gdzieś czytałam, że dzieci nie powinny jej pić, bo jest szkodliwa i już sama nie wiem. Mi mama podawała od kiedy pamiętam zwykłą herbatę i jakoś żyję

JolaZet
 315  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Odżywianie czarna herbata

Odpowiedzi

mamaGosia
Nie podaję takiej herbaty. Mój synek nie zna jej smaku. herbata czarna działa na dziecko bardzo pobudzająco. U mnie w domu panują herbaty ziołowe i owocowe. Poza tym nie słodzimy.
Beatka9316
Ja zaczęłam swojej podawać jak wylądowałyśmy na kilka dni w szpitalu i tam właśnie robili dzieciom zwykłą herbaty i przynosili do sal... I normalnie piła je w szpitalu później lekarki zapytałam czy na pewno może pić zwykłą herbatę to powiedziała, że jak najbardziej.
Beatka9316
I tak jak napisała mamaGosia jakoś u swojej nie zauważyłam żeby byłą bardziej pobudzona lub jakoś inaczej się zachowywała. Zachowanie ma takie jak przed podawaniem tej herbaty.
Beatka9316
A i zapomniałam dodać, że robiłam jej taką bardzo słabą herbatę.
oli28
zależy o czym mówimy o prawdziwej herbacie,czy o pyle i resztkach,które kosztują góra 5zł.Ja osobiście bardzo rzadko pije czarną herbatę wolę zieloną lub białą.Córce nie podaję i nie mam zamiaru herbata zawiera kofeinę i teinę co pobudza dziecko.W szpitalach podają bo najtaniej ich to kosztuję przecież nie podadzą soku itp
amalka
Herbaty pijamy baaardzo niewiele. Owocowych nie cierpię za to uwielbiam ziołowe. Krzysio herbatę pija od wielkiego dzwonu. Jeśli nie ziołową to czarną właśnie ale taką "słomkową". Osładzam miodem lub sokiem malinowym.
clyde22
U nas czarna rzadko... Jeśli już, to cieniutka z cytryną i miodem...
Synek pije głównie wodę przegotowaną lub takąż z sokiem malinowym...
renata29
Moja "mądra"teściowa dawała a potem się dziwiła,że dzieci takie niegrzeczne.W końcu się opamiętała i teraz daje owocową.
jagoda30
Ja parzę w dzbanku i dodaję syrop z pigwy,jakoś nic im nie jest.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.