Menu

czarne malowidło.

Czy któraś wie czym się da zmyć czarny mazak z tapety zmywalnej.Próbowałam wodą z płynem do naczyń ale za bardzo nie skutkuje.Moje prawie 5 letnie dziecko szczeliło malowidło w przedpokoju zaraz przy wejściu.Nie wiem co mu odbiło bo przecież to nie 2 latek.Żeby chociaż coś namalował ale on pomazał po całej ścianie.

alinagj1o2
 656  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie malowidło

Odpowiedzi

lusilla
Nie wiem czy się obejdzie bez malowania. Może dziewczyny coś poradzą. ja pamiętam jak córka pomazała ściany to musieliśmy remont robić.
kasia13_archiwum
No my mamy krowe... namalowana dlugopisem...

Zmyc sie nie dalo, choc tapeta zmywalna... Zamalowac sie dalo... ale co z tego, jak zaraz Yasmina namalowala nowa krowe w tym samym miejscu???
tlolek
no bo poprostu dziecku sie kolor tapety znudził...aże rodzice nie słuchają że dziecko sie remontu domaga to zrobił to w inny sposób....żarty żartami ale moze faktycznie jakiś zmywacz czy coś na alkocholu aaa spirytus kosmeryczny? my sie zabezpieczyliśmy...pomalowaliśmy ściany bezbarwnym lakierem...i nawet smar pięknie schodzi
kasia13_archiwum
My mamy troche znajomych, co nie maja dzieci. Trzebaby bylo widziec ich miny... jak popatrzyli na takie malunki... Hahaha...
alinagj1o2
Próbowałam zmywaczem do paznokci schodzi ,ale tapeta.Już teraz to mnie zaczyna bawić ,ale wcześniej myślałam że mnie rozerwie.Chyba pomyślę o naklejeniu coś na to to dopiero będzie ciekawe,wszystko jak na odpuście.
tlolek
przejmować sie jak rodzicom streliłam takiego Picassa w moim pokoju ze załamka totalna tymbardziej ze to było tydzien po malowaniu...tyle ile dosiegałam to z kolegą malowaliśmy.....malunki zostały pare lat a teraz rodzice na kazdej imprezie wspominają jak to mała Agusia z koledą malowała albo jak tepete na przedpokoju zrywała (też swiezo położona)
kasia13_archiwum
NO... mnie to juz tylko bawi... Nie potrafie sie juz zloscic... :D:D:D A co tam... Przyjdzie czas, ze dzieci dorosna... i nam zostana czyste, piekne sciany... ;) A bedzie to szybciej niz sie tego spodziewamy, bo dzieci rosna taaak szybko...
ODYNIECKA
Dziecko zaplanowało nowe wnetrze i od razu wzięło się do dzieła:)

Kochane moja córeczka jak była mała występlowała różowego Prosiaczka na ścianie nad każdym schodkiem w domu mojej mamy. Było malowane już z pięć razy a Prosiaczki jeszcze wychodzą taki dobry tusz a babcia ma pamiątkę.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.