Menu

Czas

Jak organizujecie czas, żeby zawsze mieć wyprane, wyprasowane, ugotowane i nie stac wiecznie przy garach, albo przy desce do prasowania. Przyznaję, że organizacja to moja gorsza strona i zawsze jest coś zaległego. Kiedy robić to wszystko, żeby nie odbywało się to kosztem dziecka?

Pixelka
 593  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

dom dziecko

Odpowiedzi

panidomu
Też mam z tym problem odkąd poszłam do pracy, ale wychodzę z zalożenia, że pranie to nie zając nie ucieknie - spokojnie.
Agula
@Pixelka: nie mam jeszcze dzieci, także czasu jest troszkę więcej, ale i tak pomaga mi mąż.
Maria25
czas mam na wszystko, z praniem nie ma problemu wystarczy włożyć do pralki, a potem tylko rozwiesić, gdy gotuję obiad, to od razu odkurzam. Właściwie staram się robić 3 rzeczy naraz, gdy Martynka ogląda bajki albo bawi się u siebie. Ale wiecie co dziewczyny, choć potrafię zaplanować sobie wszystko i tak rozłożyć zadania aby mieć dużo czasu dl;a córki to jednak to siedzenie w domu i robienie tego samego bardzo mnie nudzi. NIe wiem jak długo to wytrzymam :( Myślę aby za 2 latka posłać dziecko do przedszkola, ale znów mąż twierdzi że to trochę za wcześnie...ale nie poddaje się, jeszcze o tym będziemy rozmawiać :0
Misia80
Ja odkąd poszłam do pracy mam też problem ze zorganizowaniem wszystkiego....odpuściłam idealny porządek by nie zaniedbać synka.Dla niego mam zawsze czas.Na szczęście mam mężą który mi bardzo pomaga.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.