Menu

Czas dla siebie! Jak spędzacie czas wolny?

Życie z dzieckiem bywa stresujące dla rodziców. Trzeba czasami wziąć "wolne od dzieci". Jak spędzacie czas w tych rzadkich chwilach?

Ania
 1864  10

Odpowiedzi

artanis
Tańczę. Uwielbiam tańczyć i ostatnio nawet troszkę mi wychodzi. Aktualnie jestem zakochana w kizombie i rumbie towarzyskiej:) Ale co sobotę, jako, że miasto daje nam takie możliwości salsuje pełną parą:)
artanis
@mamusia81: Nic:) Mój mężczyzna tańczy od malutkiego, jest instruktorem tańca towarzyskiego, salsy i założycielem szkoły oraz instruktorem tanga argentyśskiego, wiem - ale mam szczeście!:D
natka86
Ja w wolnym czasie jak tylko taki mam to staram się spędzić go z mężem. Dziecko zmienia wszystko w dotychczasowym życiu i nie chcemy się od siebie oddalić. Wystarczy po prostu poleżeć razem na kanapie, porozmawiać o codzienności itd. A jak meża nie ma a mam wolna chwilkę to sięgam po książkę, albo jak teraz siedzę na necie i czytam co się dzieje :)
magdab
Mam mnóstwo wolnego czasu i czasami nie wiem co z nim robić :) Ale ja w odróżnieniu do was nie mam maluszka a bym chciała :(
82myszka
W wolnym czasie po prostu odpoczywam albo coś gotuję - to mnie odpręża i nie traktuję tego po prostu jak obowiązek a przyjemność.
kasia13_archiwum
A CO TO JEST WOLNY CZAS?
mumczinx
W wolnym czasie jak mamy z moim facetem takie same zmiany w pracy oraz gdy pogoda dopisuje staramy się wyrywać z domu. Czasem jedziemy nad jakąś wodę albo spacerujemy w góry. Lubimy też pojechać na błonia gdzie ja sobie pogram w kosza a on pojeździ na desce. W czasie brzydkiej pogody również staramy się o wspólnie spędzany czas, są to oglądanie filmów lub wspólne stanie przy gramofonach, mikserze :)
AnnaZZ
wolny czas miałam jak byłam sama z mężem wówczas mieliśmy mnóstwo czasu dla siebie i wykorzystywaliśmy go na maksa. Obecnie zajmuję się synkiem i jemu poświęcam każdą chwilę, na razie mi to nie przeszkadza, ale na pewno z czasem zapragnę chwili dla siebie, więc pewnie poświęcę go na "babskie" przyjemności, w końcu każdej kobiecie się należy.
norbik
Czytam książki
mlodamama
Spotykam się z przyjaciółmi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.