Menu

Czas wolny

Lato jest najpiękniejszym okresem dla dzieci, aby się wybiegać i nawdychać świeżego powietrza. Czy Twoje dziecko lubi spędzać czas wolny na zewnątrz? Czy woli oglądać telewizję lub siedzieć przy komputerze? Jakie znasz metody, aby namówić dziecko na wyjście przed dom?

Ania
 1634  12

Odpowiedzi

33anna
Starszy syn uwielbia aktywnie spędzać czas wolny, chociaż poleniuchować przed telewizorem też lubi......
Młodszy synuś też uwielbia być na świeżym powietrzu i słoneczku.... Ja sama również kocham lato!!!
JUSTYLKA
OJ NIE MUSZĘ NAMAWIAĆ
Agnieshka76
Nie ważne czy jest deszcz czy słońce mój maluszek najbardziej lubi być na dworze. Do tego stopnia że nawet w duży deszcz wychodzę choć na pół godzinki. Ja z cukru nie jestem a maluszek w wózku nie moknie :)))))
mool
Starszą córkę czasem muszę trochę namawiac natomiast młodszego nawet deszcz i wiatr ma trudno przekonac do pójścia do domu.Więc cały dzien jesteśmy na podworku.Wogóle jest fajnie bo mieszkamy na wsi
mammma
moja córka to zdecydowanie podwórkowe stworzenie. całą wiosnę i lato, aż do później jesieni spędzamy na podwórku, po kilka godzin dziennie. mamy gdzie spacerować, góry i łąki, blisko jest las. czasem też trzeba się wybrać na wycieczkę do hipermarketu :) wieczorem obowiązkowa odsiadka na balkonie.
irekzboralski
jakby mógł to by cały dzień siedział na dworze:)problem Go do domu zagonić
malgosia
ja po prostu biorę mała, wsadzam w wózek i ide na spacer i ona jeszcze nie wiele ma do gadania;)
A tak serio to bardzo lubi spacerki, zwłaszcza od kiedy jeździ w spacerówce,a szczególnie lubi jakieś zaludnione miejsca, place zabaw, parki- ogląda sobie inne dzieci z zaciekawieniem!
Ja to bym wolała na jakieś bezludzie się wybrać, no ale czego się nie robi dla dziecka:)
olupin
Moje dzieci są jeszcze małe, ale zdecydowanie wolą się bawić na świeżym powietrzu. Moją 3 letnią córkę sadzam przed telewizorem tylko jak przygotowuję obiad lub jak jej młodszy braciszek śpi.I to maksymalnie na pół godziny. Julka, jak jest w domu woli tańczyć przy muzyce.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.