Menu

Czas wolny: jakie hobby ma twoje dziecko

Klub piłkarski, judo, balet, nauka gry na gitarze. Istnieją niezliczone możliwości zajęć, w jakich mogą uczestniczyć nasze dzieci. Jakie hobby ma twoje dziecko i czy staracie rozwijać się jego pasję zapisując na zajęcia pozaszkolne? Czy też wolicie, żeby nie zajmować dzieciom zbyt wiele czasu, by mogły odpocząć i beztrosko cieszyć się dzieciństwem? Opowiedzcie czy jesteście zwolenniczkami zajęć pozaszkolnych czy też przeciwniczkami.

Ania
 1910  7

Odpowiedzi

koza54
jak na razie hobby mojego dziecka to rozrabianie, bo ma dopiero 2,5 roku (grins)
monique25
nie nazwalabym tego hobby bo jest jeszcze mały(2.5 roku) ale jak na razie przyuważyliśmy ze jest bardzo muzykalny taniec i śpiew :) dzien bez tego byłby dniem straconym dla niego :P jak mu zostanie bedziemy rozwijac te jego zainteresowania
bobasekm
Swego czasu syn chodził na zajęcia Karate, ale gdy zmienił się trener dziecko postanowiło zrezygnować, a myśmy go nie zmuszali do niczego. Teraz jest w sportowej klasie i jego hobby to ogólnie sport, choć najlepiej mu idzie w siatkówce. Ma 10 godzin wychowania fizycznego tygodniowo, do tego raz w tyg basen i sks. A w domu jego hobby to... wkurzanie mamusi :P
mammma
zapiszę córę tam gdzie będzie chciała.
edyta2010
Właśnie Mati-11 lat wyszedł na karate kyokushinkai, chodzi na treningi 2 razy w tygodniu po 1,5h od szóstego roku życia , lubi ten rodzaj sportu, uwielbia też grać a piłkę nożną a przede wszystkim- stać na bramce. Miki ma takie hobby, o którym nam jeszcze nie mówił, ma nie całe 3mc.:)
beatka7623
Starsza córa od lat trenuje chirliding (nawet nie wiem czy dobrze napisałam :) ) Teraz zaczęła trenować koszykówkę a wcześniej siatkówkę :) A jej pasją jest fotografia :) Nie wiem czy nie wybierze liceum o profilu dziennikarstwo Wszystko zależy od wyników w nauce :)
verde5
mój Krystian 5 -lat trenuje judo super zabawa, a przy okazji poćwiczy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.