Menu

Czego nie umiesz wybaczyć

Czy wasi mężczyźni mają na koncie coś czego nie potraficie wybaczyć?! Bo mój ma taka jedną rzecz, która wydarzyła się lata temu i jakoś nie umiem o tym zapomnieć. Potrzebowałam go wtedy najbardziej na świecie, bo dziecko się uderzyło i zemdlało, wydzwaniałam do niego jak opętana a on siedział sobie na piwko z kumplem i nie odbierał, bo myślał, że będę mu robić wyrzuty że nie ma go jeszcze w domu. A ja potrzebowałam pomocy i wsparcia. Do dzisiaj przy jakiejś kłótni mu to wypominam, jest to silniejsze ode mnie i źle mi z tym.

prezeska
 597  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina przebaczenie wybaczenie

Odpowiedzi

ivka
Jeszcze sobie nie nagrabił na tyle, żebym nie umiała mu wybaczyć - czasem nawet się nie umiem gniewać i strzelam focha dla zasady... hahaha ale po chwili juz o tym zapominam zupełnie :) I mam nadzieję, że tak zostanie
Agula
Nic takiego się jeszcze nie wydarzyło, jak już kiedyś pisałam to nie wybaczyłabym na pewno zdrady, a inne rzeczy... no cóż, jeśli coś kiedyś narozrabia to zapewne nie zrobi tego specjalnie czy świadomie. Będzie mi przykro, smutno itp, ale wybaczę, może bede mieć to w pamięci, ale na pewno nie bede mu tego wypominać przy pierwszej lepszej okazji, tak sie nie robi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.