Menu

Czego ostatnio nauczyłaś się od swojego dziecka?

Wychowanie, uczenie i pokazywanie nowych rzeczy to z reguły domena rodziców tudzież osób dorosłych. Jednak tak naprawdę, jak często można się przekonać na własnej skórze, taki proces uczenia się doskonale działa w obie strony i niejednokrotnie to dzieci w wielu kwestiach pełnią rolę nauczycieli dla dorosłych. Jak przeczytać można w artykule 40 proc. rodziców uczy się nowości od dzieci, taki właśnie odsetek rodziców uczy się od swoich dzieci, "jak korzystać z komputera czy internetu". A to przecież nie jedyny obszar, w którym dzieci mogą nas czegoś nauczyć. Czy Ty też czasem uczysz się od swojego dziecka? Czego nowego nauczyłaś się ostatnio?

NetMamaTeam Team
 557  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Opieka nad dzieckiem uczenie się

Odpowiedzi

postrzelonanama
Mnie mój synuś uczy codziennie na nowo, że nawet drobne rzeczy mogą uczynić człowieka szczęśliwym (prezent)
Beatka9316
Moja córcia na razie jest za mała, żeby uczyć mnie czegoś np. Na komputerze. Ale codziennie uczy mnie cierpliwości i jak można się cieszyć z drobnych rzeczy. (serce)
mamaGosia
Codziennie uczy mnie radości ze wszystkiego i cierpliwości. Dba także bym się nie denerwowała mówiąc" Mamusiu nie denerwuj się a dam ci buziaka". Uczy bezgranicznej miłości, takiej prostej i w najlepszym wydaniu.(serce)
maja1482
Moje dzieci, uczą mnie przede wszystkim radości z drobnych rzeczy, tego, że można śmiać się bez powodu, tak po prostu, szczerze...

Córa ostatnio nauczyła mnie tańca do piosenki Michela Telo "Ai Se Eu Te Pego" , który ćwiczy na zajęciach tanecznych w przedszkolu(smiech) Myślałam, że padnę(smiech)(smiech) Największy ubaw miał mąż, kiedy widział te moje nieporadne wygibasy(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.