Menu

Czego zazdrościsz mężczyznom?

Z pewnością jesteśmy ładniejszą częścią społeczeństwa, a z ostatnich badań przeprowadzonych przez naukowca z Nowej Zelandii także bardziej inteligentną. Czy jest jednak coś, czego możemy pozazdrościć płci przeciwnej? Pomyslałyście sobie kiedyś "gdybym była mężczyzną na pewno dostałabym tę pracę lub zdobyła jego szacunek". Jeśli tak, to znaczy, że mężczyźni posiadają pewne cechy, których im zazrościcie. I teraz macie okazję napisać jakie. Czekam na odpowiedzi!!!

Ania
 907  12

Odpowiedzi

amalka
Nie wiem czego mężczyznom ogólnie ale wiem czego mojemu P :) Chciałabym mieć mężową siłę fizyczną, orientację w terenie i... nie zapominać gdzie zaparkowany jest samochód hehe Przydałaby mi się też jego pamięć do twarzy.
amalka
@Geodzia skąd ja wiedziałam, że napiszesz coś podobnego :)
syrenka
Ja zazdroszcze tego ze nie maja miesiaczki i nie musza cirpiec przez to tak jak ja. tego zazdroszcze choc nie jest to cecha tylko wzgledy fizyczne.
MamaMateuszka
jak wyżej u amalki i syrenki i jeszcze tego że to nie oni rodzą dzieci
goskapolak
Zazdroszczę myslenia,że "jakoś to będzie".I o dziwo! Jest! I to nie "jakoś".

Zazdroszczę opierdzielania się całymi dniami bez wyrzutów sumienia,bezkrytycznego podejścia do swego wyglądu i intelektu.

I zazdroszczę,że im nie idzie w biodra:)
MiJa
sikania na stojąco:)
Majaaaaaa0000
@mija Też chciałam to napisać :D
mycha2706
Zazdroszczę wolności. Wolności w sensie, że my kobiety,matki jesteśmy na zawsze związane z dziećmi i nie potrafimy odpuscic a meżczyźni wiedzą, że moga liczyć zawsze w tej kwestii na nas.Nie maja takiego poczucia obowiazku jak kobiety.
emiliab
Im wolno więcej. Jak facet zalicza panienki to mówi sie nie zły jest, a kobieta od razu jest puszczalska (to tylko przykład).
xkasiulax
niczego ......
justyna01
Ja zazdroszczę tego że nie mają miesiączki i że mogą siusiać na stojąco:)
A wkurza mnie to że jeżeli chłopak zmienia dziewczyny jak rękawiczki to nic złego ale jak dziewczyna ma co chwile innego to odrazu puszczalska i takie tam :/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.