Menu

Czego życzysz innym NetMamom w Nowym Roku 2013?

Kochane, chciałabym żeby nasze dzisiejsze pytanie dnia było połączone z noworocznymi pozdrowieniami. Niech każda z nas będzie miała tutaj możliwość złożenia życzeń noworocznych dla innych NetMam. Ja przede wszystkim dziękuję Wam, Kochane, że byłyście ze mną i z moją drużyną w tym roku na NetMamie, za tak wspaniałą aktywność i całą masę pozdrowień. (Jeśli nie na wszystkie udało mi się odpowiedzieć, proszę wybaczcie, po prostu ogrom pracy). Mam nadzieję, że w roku 2013 też spędzimy tu wiele wspaniałych chwil! Życzę Wam i Waszym pociechom przede wszystkim dużo zdrówka i spełnienia marzeń tych, co głęboko w serduchu! A Ty czego życzysz innym NetMamom na Nowy Rok?

Ania
 764  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina życzenia nowy rok

Odpowiedzi

jadzia23
zycze wytrwalosci przy dzieciach, tym mamom co jeszcze nie doczekaly sie potomstwa z roznych powodow zycze plodnosci i zeby zostaly w koncu mamuskami:) a tak ogolnie to moze duzo jeszcze zdrowka i spelnienia marzen nawet tych najskrytrzych:)
amalka
Zdrówka- bo najważniejsze, miłości- bo potrzebna, pieniążków- bo przydatne i spełnienia marzeń- bo nie sposób trafić z życzeniami dla każdej mamy z osobna. Szczęśliwego Nowego Roku NetMamusie!!!
ada410
Oby nie był gorszy od poprzedniego. I oczywiście zdrowia...
mammma
spełnienia marzeń!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.