Menu

czesc dziewczyny

co to moze byc?? moj synus ma takie dziwne chrostki i sa one szorstkie na buzi napewno to nie sa potowki :( a czy waszym maluchom tez schodzila sucha skorka z uszow??i co na to stosowaluyscie bo oliwlka nic nie pomaga(pout)(awve)

czekoladusia89
 503  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko 7 tygodni

Odpowiedzi

Magdzik
Albo skaza... A ile miesięcy ma Twój synuś?
aniuniancyk
Może to skaza jak mówią dziewczyny albo alergia na przykład na oliwke lub mydeło bo moja malutka tak miała.Najlepiej jak pójdziesz z nim do lekarza ,niech to zobaczy .Nam przepisał maści i juz po dwóch dniach malutkiej poschodziły chrostki .Pozdr.
anulaw
mojemu synusiowi tęż długo skóra schodziła i tez jak miał jakiś miesiąc pojawiły mu się chrostki na buzi i była ona dość szorstka ja smarowałam go kremem dla dzieci nivea beaby ponieważ alergolog starszego syna poleca te kosmetyki jako najlepsze na rynku.Konsultowałam tą wysypkę nawet z alergologiem ale powiedział że to niemożliwe żeby dziecko karmione piersią miało alergię bo to się zdarza 1 na milion po prostu skóra dziecka jest delikatna i musi się przyzwyczaić do warunków panujących na "zewnątrz"tzn wody powietrza i to musi potrfać.
anulaw
A co do skazy to jeśli karmisz sztucznie to może myć ogólnie przyjmuje się że wtedy wysypka jest najbardziej za uszami buzi i pachwinach i wtedy konieczna jest wizyta u lekarza.Mam nadzieje że pomogłam.
czekoladusia89
ma na buzi i na raczkach ale to troszke a za uszami nic ani w pachwinach ma 7 tygodni a pil na samym poczatku bebiko nic nie mial a teraz pije nan i to mu wyszlo :(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.