Menu

cześć dziewczyny

mam takie pytanie bo dzisiaj kolerzanka powiedziała mi żebym kupiła sobie żel do kompieli dla dzieci bo nie wolno mi się myć takim zwykłym mydłem czy to prawda???? proszę was o odpowiedzi

roksusia1992
 1051  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie chigiena

Odpowiedzi

maminka
ja tez uzywalam normalnego plynu do kapieli ...nie kupowalam specjalnych dla dzieci plynow :) i zgadzam sie z @Atena (grins)
roksusia1992
geodonna69 niby jej mama powiedziała że to może zaszkodzić dziecku no ale jakoś moja siostra jak była w ciąży to myła się normalnym mydłem i mały jest zdrowy ale wolałam się upewnić i zapytać was o zdanie
roksusia1992
kolerzanko Klaudia19 dyslekcje mam
roksusia1992
:)nio raczej chyba tak no ale to nie jest powud żeby kogoś poprawiać i siebie i tą osobę ośmiszać w oczach innych
roksusia1992
malutka2202 nio ja właśnie też pierwszo słysze o takim czymś ale wolałam się upewnić i dziewczyny nie bierzcie mnie za jakąś idiotkę bo to poprostu moja1ciąża i chciała bym znać wszystkie opinie na ten temat :)
madziullka
(smiech)(smiech) możesz nawet błotkiem jak niedostaniesz uczulenia... koleżanka jest w błędzie...

Klaudia19 nie czemu tylko dlaczego!!! sama nie potrafisz polonistycznie pisac a czepiasz sie jak tylko znajdzie sie ku temu okazja...i widze że nie tylko mnie juz zaczyna to wkurzac...(zlosc)
Panterka
Nie ważne czym, ważne, żeby w ogóle zażywać kąpieli(grins)(grins) No chyba, że jest się ogrem.. To wtedy mydło odpada... I żele też...(pout)
roksusia1992
kolerzanka mi teraz napisała że w mydle są składniki które moja skura wchłania i dziecko też i co wy o tym myślicie???
mala21
atena niekoniecznie. Ja zasady znam. Jak piszę powoli to nie ma tego problemu. jednak przy szybszym pisaniu mogę np. b z d pomylić.
roksusia1992
madziullka maż racje Klaudia19 nie jednej napewnie przeszkadza to jej poprawianie błędów
tymianek
(kwiatek) o matko jedyna, a co my gady, czy płazy, że przez skórę pobieramy różne składniki z powietrza (krejzolka) Owszem są preparaty, nawilżające, wysuszajće, peelingujące etc. ,ale one działją na powierzchnię naskórka - który, chcąc nie chcąc się nam złuszcza i te składniki "uciekają". No chyba, że koleżanka ma na mysli zjedzenie mydła (smiech)
roksusia1992
napisała mi żebym najlepiej kupiła sobie mydło bambino (grins) piernicze ją będę się myła takim mydłem jak do tej pory wydaje mi się że to jest pojebane co ona pisze no ale wolałam jeszcze was zapytać o to i dzięki za wasze komentarze na ten temat
Beki
Nie ma to jak wszystko zwalać na dyslekcję.. w słowie koleżanka widać jak pomyliłaś b z d.. To się nazywa - nie szanowanie własnego języka... albo lenistwo?
Mysiaa
a wy dziewczyny już zaczynacie się czepiać,jak zwykle.Nie powiecie mi,ze żadnej z was tutaj nie rażą błędy ortograficzne...
A co do pytania,to ja pamiętam,że w ciąży miałam uczulenie na prawie wszystkie mydła , żele i nawet te dla dzieci.Więc jeśli masz uczulenie to spróbuj jakiś specyfik dla maluchów , a jeśli nie to myj się tym czym do tej pory.
Panterka
Myślałam, że ślepa jestem ale nie.... dobrze widzę.... i nie widzę tu pytania o pisownię... tylko o kąpiel..... a pół dyskusji toczy się o poprawną polszczyznę.... kto nigdy nie zrobił błędu w pisowni, ortografii, gramatyce... niech pierwszy rzuci kamieniem!(aniol)
euphoria29
@Klaudia19 sama walisz byki w każdej wypowiedzi a zwracasz uwagę innym osobom!Daj sobie na wstrzymanie bo to już zaczyna być męczące.(awve)

A co do pytania...możesz sobie używać do woli i myć się środkami,które Tobie pasują.(kciuki)
Beki
sruuu kamieniem!! pierwsza!
roksusia1992
Bestyjka nie powiem że moje byki które wiem że popełniam nie przeszkadzają mi no ale nie mogę się odłuczyć i to nie jest moja wina że je popełniam:(
roksusia1992
a teraz mi napisała że niewie jakie są te szkodliwe składniki ale w każdym żelu pod prysznic i mydle są, dlatego w ciąży się nie używa balsamów do ciała maści rorgrzewających
kasiam146
ja uzywalam zelu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.