Menu

częste twardnienie brzucha

tak się zastanawiam czy częste twardnienie brzucha (nawet dokładnie co 5 min) jest czymś dziwnym? Dodam że jestem na poczatku 37tc a te "twardnienie" jest momentami bolesne.

ulastanislawska
 2398  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

twardy brzuch w ciąży

Odpowiedzi

niunia2776
nie wydaje mi się żeby było to coś dziwnego...być może za niedługo będziesz szykowała się do porodu...
ulastanislawska
takie twardnienie to mam już od dawna ale zawsze było bezbolesne i nie tak częste, a teraz zdarza się to tak jak pisałam, nawet co 5 min... no i ten ból... tak sobie myślałam że pewnie macica teraz mocniej ćwiczy. w ten czwartek mam obronę pracy mgr więc mam nadzieje że moja córeczka poczeka:)
anulaw
A mówiłaś o tym lekarzowi,ja tak miałam w ciąży i mój stwierdził,że coś takiego może być nie bezpieczne i kazał mi zażywać magnez
niunia2776
@astafi ma rację mała chyba chce być pierwsza..jeszcze przed obroną pracy...powodzenia kochana trzymam kciuki(kciuki)(kciuki)(kciuki)
ulastanislawska
mam wizyte w czwartek... dziś byłam na usg, wszystko jest ok. A magnez juz też od dłuzszego czasu biorę.
ulastanislawska
mam nadzieje ze nie macie racji ;) to się nie dzieje non stop tylko jakimiś tam powiedzmy seriami:)
AlinaG74
ja dopiero co tak miałam . pojechałam do szpitala , zrobili ktg i skurcze nie wyszły ... to były te przepowiadające , lekarz kazał się zgłosić gdyby trwały dłużej niż 2 godziny w miarę regularnie i były bardziej bolesne . nie martw się , ja mam jutro termin a na poród się dalej nie zapowiada . dla pewności zrób ktg .
pozdrawiam !(kciuki)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
ulastanislawska
dzięki:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.