Menu

Czkawka u nowordka

Witam wszystkie mamy :) Moja Niunie łapie czkawka pare razy w ciagu dnia niezaleznie od tego czy jest jej cieplo czy zimno lub gdy ma nowego pampersa. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Zaawsze daje jej piers na ta okrutna czkawe i po chwili jej przechodzi.

Córka ma 6tyg. karmie piersią

YoungPrincess
 847  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem noworodek czkawka

Odpowiedzi

corcia
moja też miała czkawke kilka razy dziennie ,pytałam lekarza czemu tak ma często to powiedział że to normalne tak samo jak kichanie ,moja mała miała jeszcze czkawke nawet w brzuchu jak byłam w ciąży z nią(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
jolla30
czkawka pojawia sie przy nagłej zmianie temperatury, ale mój miał czkawke tez jak dostał skazy białkowej , czkawka to był jeden z objawów.
jadiemus
mój mały tez miał często czkawkę zupełnie bez powodu, i tez dawałam cyca żeby przeszło(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Z czasem samo przeszło i ma tylko od czasu do czasu:) podobnie jak@corcia mój już czkał jak był jeszcze w brzuszku(grins)
moniula
czkawka jest normalna. ja dowalam swojej malel pic jak czkala i to pomagalo. przystawiaj do piersi na chwile napewno przejdzie.
corcia
mi pediatra powiedział że dziecku nie przeszkadza czkawka jak ją ma ale fakt ja też dawałam pierś żeby nie miała tej czkawki i przechodziło
babooshka
spokojnie,jest dokładnie tak jak @emmi napisała (to samo mi mówiła lekarka neonatolog), a moja córcia jak dziecko@corci miała czkawkę gdu była u mnie w brzuchu:))(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.