Menu

czop

kochane jak to jest z tym czopem??wiem ze pewnie nieraz juz zadawane bylo t pytanie ale jak on wyglada??Czy zawsze jest podbarwiony krwia??i czy zawsze odchozi kilka dni przed poodem??bo w pierwszej ciazy na fotelu u lekarza mi odszedl ale nieyl to skrzep tylko lekarka w trakcie badania miala rekawiczki zabrudzone krwia i stwierdzila ze czop odchodzi.pytam bo zostal mi tydzien do terminu skurcze mam te przepowiadajace nolesne jak jasny czort,ale zadnego czopu czy skrzepu z krwia jeszcze niezauwazylam,jak to bylo u was??

mamaKACPERKA
 772  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie czop poród ciaza

Odpowiedzi

mamaKACPERKA
i jeszcze jedno ile po obnizeniu sie brzucha urodzilyscie??
beatka7623
No u mnie w obydwu przypadkach był zabarwiony krwią i odchodziły mi na parę godzin przed porodem
agnese32
u mnie przed porodem odszedl kochanie przed 17 o 1 rano rodzilam tylko ja widzialam zolta maz a nie wiedzialam krwi mozesz oddac z moczem i niezauwazyc (kwiatek)
agnese32
widzialam mialo byc
kasiulka1985
mi odszedł czop o 20stej a o 2.39 już urodziłam [zabarwiony był krwią] od razu pojechałam do szpitala bo ja miała dodatkowo już skurcze co 15min ...a te skurcze przepowiadające miałam na 3 dni przed porodem, strasznie bolało myślałam że mnie rozerwie, coś okropnego (smutna)
marthakd
mi czop nie odszedł ani z pierwszym ani z 2 synem znaczy napewno odszedł ale w trakcie porodu a brzuch mi opadł w tym samym dniu co rodziłam jakos z rana potem o 15 odeszły wody no i szpital ... a rodziłam 9 dni przed terminem 2 syna a pierwszego 3 tyg przed terminem
daryjka87poznan
Ja nawet czopa nie zauwazyłam wiec musiał mi odejsc przy porodzie.
piasekpustyni
mi nie odszedł wcześniej, miałam cc, a brzuch mi się opuścił 1,5 miesiąca przed porodem.
sheryl
Mój nie był zabarwiony krwią, był żółty. Nie musi być zabarwiony krwią, zabarwiony jest tylko wtedy jeśli przy okazji popękają naczynka...
Odszedł dużo wcześniej przed porodem, jakieś 7-10 dni. Tu też nie ma reguły.
Brzuch mi nie opadł, miałam cały czas wysoko.
Rodziłam w 38 tygodniu.
tlolek
z synkiem nie odszedł mi czop.
przy córci od rana miałam jakby b. dużo wydzieliny. położna powiedziała że to czop odchodzi (nie był podbarwiony) i pewnie w ciągu kilku dni urodze.
o godz. 17 tego samego dnia odeszły mi wody i 5 godz później było po wszystkim.
bolesne skurcze (w obu ciążach) miałam już od 20tc z racji takiej a nie innej budowy macicy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.