Menu

czop a poród

(kwiatek) dziewczyny skończyłam 36tydz ciąży i teraz normalnie nie wiem kiedy spodziewać sie tego porodu!wiem-śmiesznie brzmi ale od początku!
w poniedziałek odszedł mi czop śluzowy-bezbarwny no i w nocy zaczęlam mieć pierwsze skurcze!w zwiazku z tym że jeden poród mam za sobą to do szpitala pojechaliśmy dopiero rano gdy skurcze były co5 min!no i bardzo się zdziwiłam bo lekarz zarządził wstrzymanie akcji porodowej!dostałam kroplówki na zatrzymanie skurczy i deksawen na płuca bo według niego ciąża jest niedonoszona jeszcze!zrobił usg -dziecko waży 2800 no i przy okazji wykrył wielowodzie AFI 25!do wczoraj trzymali mnie w szpitalu zeby wszystko się mogło uspokoić no i teraz już nie wiem jak to będzie!kiedy mogę urodzić po takiej "wstrzymanej akcji"?ile można bezpiecznie chodzić bez czopa i wogóle jak to jest z tym wielowodziem?czeka mnie cesarka?pytałam ale on stwierdził że to jest taki temat że długo by tłumaczyć(zla) rozwarcie mam na 2 cm-mąż na mni krzyczy-nie pozwala wogóle wstawać z łóżka no chyba że na siku(krejzolka) chciałabym dotrwac do nowego roku ale teraz to juz nic nie wiem!znacie podobne przypadki?bo ja nie wiem czy dobrze zrobili wstrzymując naturalne skurcze(nigdy)

zosian
 1242  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie poród ból skurcze śluz

Odpowiedzi

LaMandragora
Jezeli czop jest bezbarwny moze jeszcze minac troche czasu. U mnie odszedl taki wlasnie na 5 dni przed porodem. Jezeli jest podbarwiony krwia porod nastepuje szybciej. :)
I porod w 37. tc... jest juz ok. A i waga dzieciatka bardzo ladna. Bedzie dobrze, nie stresuj sie... to najwazniejsze.
kasiam146
a moze skonsultuj sie z innym lekarzem?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.