Menu

czop plodowy

Jak u was wygladal? Czy zawsze jest podbarwiony krwia? Bo dzis zauwazylam taki galaretowaty sluz,l doslownie jakby galaretka(grins) ale zupelnie przezroczysty i nie wiem czy zaliczac to do uplawow czy moze odchodzi mi czop...Ile u was taki czop odchodzil, zglaszalyscie sie do szpitala odrazu czu jak to wygladalo. (aniol)

samanita
 1657  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciaza

Odpowiedzi

mala21
a mi odeszła własnie taka galaretka bez krwi, godzinę puźniej odeszły mi wody i powoli skurcze się rozkręcały. Ja tam po odejściu czopu wruciłam do wyrka, do piero jak wody odeszły zaczełam się zbierac ale też nie tak na szybkiego, ze 3 godziny mi minęły
KlaudynaK
to czop... wody mogą odejść dzisiaj, albo nawet za dwa tygodnie. Mój czop był delikatnie podbarwiony krwią, po 3 dniach urodziłam. To właśnie taka galaretka.
Powodzenia
mala21
no własnie nie ma reguły, u mnie odejście czopu oznaczłało początek porodu, ale równie dobrze możesz jeszcze pochodzic
samanita
No to ciekawa jestem kiedy ja urodze (grins) Mysle, ze raczej nie dzis bo mala strasznie rozbrykana jest, a podobno przed porodem dziecko sie uspokaja
beatris23
Mi zacząl odchodzić w czwartek przed poludniem,początkowo przeźroczysty a potem lekko kremowy i różowy.Nastepnego dnia wieczorem mój synuś był po drugiej stronie brzuszka(kciuki)
Ewinia
To raczej czop. Mi przy pierwszej ciąży odszeł w całości 3 dni przed porodem(pojechałam do szpitala i tam zostawiono mnie już do porodu), a przy drugiej 2 tyg przed porodem i tak przez kilka dni odchodziło trochę. przy drugiej ciąży wszystko poszło szybko, odeszły wody, godz później bóle i 1h40min później już urodziłam dzidziusia. Lepiej dmuchać na zimne!! A i przy pierwszej ciąży synuś był bardzo żywy przed porodem, więc to chyba nie regóła co do ruchów:) Powodzenia (prezent)
xkasiulax
Mi odszedł jakoś parę godzin przed porodem,w szpitalu był własnie galaretowaty i mocno zabarwiony krwią
beatka7623
Mnie w obu przypadkach po odejściu czopu za parę godzin rodziłam :) Tylko u mnie to było dość brunatne zabarwienie
beatka7623
Kochanie moje córy strasznie buszowały przed porodem Tak że u mnie ta zasada się nie sprawdziła (grins)

A u mnie było tak
Przy pierwszym porodzie nie wiem kiedy odszedł bo obudziłam się o 7 rano i już był :) O 12 poszłam do lekarza bo nie wiedziałam co to jest (grins) Ten mnie skierował do szpitala gdzie pojechałam o godz 15 a o 21.10 urodziłam (kciuki)

Przy drugim odszedł mi o 23 więc położyłam się spać O 2 w nocy obudziły mnie skurcze już co 5 min Mocno spałam (smiech) Wiec zebrałam się i pojechałam do szpitala a córa urodziła się o 6 rano (kciuki)

Więc jak widzisz różnie z tym bywa Ja bym sie szykowała
Achcha
Mi odszedł nad wczesnym ranem z dwoma niteczkami krwi. Cały dzień i wieczór sączyły mi się wody a o drugiej w nocy urodziłam. I cały ten dzień mały się tłukł w brzuchu, więc to już chyba niedługo!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.