Menu

czopki VIBURCOL

Czy wiecie moze, przez jaki czas maksymalnie mozna podawac dziecku czopki Viburcol?

elinka
 2151  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem czopki ząbkowanie viburcol ból

Odpowiedzi

myszka838383
hmm nigdzie nie jest napisane....ale to są czopki homeopatyczne wiec myślę że można przez dłuższy czas. W sumie podaje sie je przy bolesnym ząbkowaniu, jak dziecko jest niespokojne, rozdraznione więc przez kilka dni można spokojnie podawać.
Magdzik
Myślę podobnie jak @myszka(kwiatek)
Kasia011085
2 sztuki na dobę i to też zależne jest od wieku maluszka w pisz w wyszukiwarce Viburcol N tam pokaże się tobie stronka tego leku i dawkowanie pozdrawiam(prezent)(prezent)(kwiatek)(kwiatek)
elinka
dzieki (kwiatek)

dawkowanie znam, chodzi mi tylko o to przez ile ciagiem mozna te czopki podawac (bo w ulotce nic o tym nie ma, a nie mam sie jak poradzic pediatry, bo tu gdzie mieszkam nie znaja Viburcolu, ba w ogole nie stosuja czopkow). ja podaje mojemu 8-miesieczniakowi jeden czopek dziennie na noc, jestesmy juz przy drugim opakowaniu...
lukrecja7777
Ja myślę, że można stosować dopóki nastąpi poprawa, jednak różnie dzieci na nie reagują. Ja podawałam mojemu siostrzeńcowi przez 8 dni. Póżniej już dziąsło go tak nie bolało. Fakt był już wtedy starszym dzieckiem. Jednym słowem Mu pomogły te czopki. Stał się spokojniejszy i mniej płaczliwy dzięki nim.
arpka
sama nie stosuję ich ale wiem od mojej siostry że sprawdzaja się rewelacyjnie, czopki viburcol podaje teyle razy ile wymaga tego sytuacja, radziła sie lekarza i oczywiście nie podawać co 5 minut, ale raz dziennie nie zaszkodzi, po co ma się męczyć maluszek, jest to też niezdrowe dla niego
kamizelka
A wiecie, że viburcol jest na receptę byłam w szoku, bo jak synek miał kolki to kupowałam go bez recepty, a jak zaczęły nam doskwierać ząbki to okazało sie że nie sprzedadzą mi viburcolu. Skąd nagle pomysł aby te czopki zrobić na receptę?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.