Menu

czuję się strasznie:((

właśnie przed chwilą po razpierwszy mój Nikuś (16 miesięcy) poszedł spac bez cyca i czuję się strasznie bo tak bardzo płakał a najgorsze przede mną czyli noc kochane net mamusie jak długo zajęło wam oduczanie małego cycania?

bobonikos1
 516  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie sen płacz

Odpowiedzi

Kacperek2008
A u nas poszło w miarę gładko. Tak masz rację to jest przykre. Ja cały czas zadreczalam sie mysla ze jestem mu niepotrzebna....... Takie dziwne uczucie po odstawieniu....
Gosi24
ja zamiast piersi zaczelam dawac mu butelke i z nia zasypial,chociaz czasami sie buntowal...
avilla1209
nam poszlo to bez problemu!najpierw nie dawalam przez 3 dni pozniej byl taki marudny i tylko raz pociagnol i od tamtej pory juz nie ma problemu!
Mandarinios
Ja najpierw odstawiłam od piersi w dzień, a w nocy niestety sie podczepiał.... dopiero od kilku dni nie karmię wcale... Kuba budzi się w nocy, ale go poprostu tulę, bujam itp... dzisiaj w nocy było ciężko, bo ewidentnie szukał cycka, a nic innego pić nie chciał..... No i tak jak pisze @Kasia13 chyba dla rodzica to trudniejsze niż dla malucha.... stopniowe odstawianie daje mu też szansę się odzwyczaić... No i w dzień potrzebuje więcej przytualnia i obecności...
Mandarinios
aha dodam jeszcze, że ja też miałam i mam dziwne wyrzuty sumienia... ale jedno jest pewne, zapewniłaś przez pierwsze 6 miesięcy mu to co najlepsze i dawałaś to przez kolejne 10... nie musisz już przecież karmić, jeśli nie chcesz.... Maluch dostał to czego potrzebował, teraz bardziej pragnie piersi jako elementu zapewniającego poczucie bezpieczeństwa... dlatego często przytulaj i bądź.... będzie dobrze :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.