Menu

czy 26 tydzień ciąży to dobry czas na zapisanie się do szkoły rodzenia

W którym tygodniu Wy się zapisywałyście do szkoły rodzenia? Dużo Wam dała szkoła, czy sądzicie że tyle samo można się dowiedzieć czytając gdzieś ?

Goralka6
 283  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem szkoła rodzenia

Odpowiedzi

monia01081985
z żadną ciążą nie korzystałam ze szkoły rodzenia (twierdziła że to dla mnie zbędne i że bez tego dam sobie rade) i dałam radę na porodówce wystarczy słuchać poleceń położnej i bez problemów powinnaś sobie dać rade
sheryl
Nie chodziłam. Przez 9 miesięcy wszystko na ten temat zdążyłam wyczytać. ;)
sheryl
Oj, internetowych opowieści to i ja nie polecam (smiech)
sheryl
Ja pamiętam, że w programie szkoły rodzenia były takie tematy jak: odżywianie się ciężarnej, pielęgnacja noworodka, karmienie noworodka i jakieś tam jeszcze.... w każdym bądź razie rzeczy, które spokojnie można wyczytać w fachowej literaturze.
Jedynie temat ćwiczenie oddychania podczas porodu był nie do wyczytania, ale od tego jest właśnie położna w trakcie porodu.
Beatka9316
Ja Nie chodziłam do szkoły rodzenia i poradziłam sobie podczas porodu. Owszem pewnie w szkole rodzenia można się dowiedzieć dużo fajnych ciekawych rzeczy ale czy jest to koniecznie.. ? Bez szkoły rodzeni też każda kobieta da sobie radę :)
irekzboralski
nie chodziłam do szkoły rodzenia...moja kuzynka poszła w 25 tyg i kazano jej przychodzić od 30 tyg
Anemona
urodziłam dwoje bez żadnej szkoły. Nie miałam możliwości uczęszczać na takie zajęcia. Będąc w pierwszej chyba bym skorzystała, chociażby z czystej ciekawości .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.