Menu

Czy administracja budynku ma prawo zakazać dzieciom rysowania kredą po bruku?

Jak donosi Gazeta.pl, administracji jednej z łódzkich kamienic bardzo nie spodobało się, że mieszkające w okolicy dzieci podczas zabawy używały na podwórku przed posesją kolorowej kredy. Argumentowano, że "podwórko jest częścią wspólną nieruchomości" i proszono "o uszanowanie pracy włożonej w utrzymanie porządku i czystości". Co sądzisz na temat takiego zachowania? Jak należałoby zaregaować na taki apel administracji kamienicy?

Czy administracji wolno wystosować taki komunikat?

NetMamaTeam Team
 855  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport dzieci zabawy kredą

Odpowiedzi

Beatka2010
Uważam że to nie wandalizm i pierwszy deszcz to przecież zmyje.Dzieci w miastach często się nudzą i nie mają co robić.U nas dzieciaki malują kredą po chodnikach i nikt póki co się nie przyczepił o to
LaMandragora
No tak. Teraz dzieci bawiace sie na dworzu to egzotyka. Trzeba wiec dobic to, co jeszcze tam dycha i po dworzu sie turla.

Kreda nie farba olejna ani zaden malunek graffiti na scianie. Wiec moim zdaniem jakis znudzony urzednik z mania wielkosci nie mial po prostu nic do roboty i sobie znalazl "konkretne" zadanie, pownerwiac ludzi...

Moim zdaniem debilizm do potegi entej...

Niech sie zastanowi szanowna administracja moze nad tym, GDZIE by te dzieci mogly sie bawic, zeby im nie przeszkadzalo?!
Zakazujac jednego niech dadza od razu alternatywe... jakas.

A... w ogole to moim zdaniem powinno sie dzieci na dwor nie wypuszczac dopoki nie beda dorosle. Zaburzaja swoim wizerunkiem estetyke krajobrazu.

Przy okazji zastanawia mnie, jak wyglada ta estetyka... bo wiekszosc polskich osiedli estetyke ma... *khem khem* sama w sobie, architektonicznie *khem khem*
Malunki dzieci moglyby wrecz dodac jej powabu... (kciuki)
oli24
Myślę, że zakazanie takiej rzeczy to naprawdę całkowite niezrozumienie dzieci, te zakazy i tak nie pomogą i będę jeszcze bardziej buntować dzieciaki, ale chyba nie muszę o tym pisać bo chyba każda z nas tak myśli.
emma26
Okropna przesada, rozumiem jakieś graffiti i takie rzeczy nie popieram ani trochę, ale rysowanie kredą, no przepraszam bardzo ale zbulwersowałam się trochę, przecież to zaraz się zmyje samo!
Asiek30
Emma26 zgadzam się w 100% aż w głowie się nie mieści coś takiego.
irekzboralski
ktoś z nudów nie ma się czego czepiać...
LaMandragora
No bo @Runka... na swiecie sa ludzie i parapety. Wasza administrotorka to LUDZ... (awve) Tamte ustrojstwa z gazeta.pl to jakis fenomen... glupoty. (grins)
Beatka2010
co do tego ża w polsce jest polityka anty-rodzinna to się zgodzę z atena w 100%. Jest coraz gorzej w tym kraju
natka86
Nawet się nie wypowiadam bo wszystko jasne, komentarze powyżej zgadzam się i tyle.
eurydix
OMG, glupota ludzka nie zna granic!
Nena
Prawo ma bo to jej teren i może sobie nim zarządzać jak widzi ale bez sensu zarzadzenie w oczach ludzi to druga sprawa! Ktos nie ma poprostu co w pracy robić to wymysla takie nowinki zeby pokazac sie.
redrose
Dajce spokój, absurd jakiś, ludzie już nie mają co robić tylko dzieciakom zabraniać kredą rysować !! serca bym nie miała żeby takiego czegoś zabronić !!!!!!!!
mammma
swoją drogą, to ciekawe że są jeszcze dzieci, które rysują kredą, zamiast siedzieć przy laptopach, tabletach, konsolach i innych zdobyczach cywilizacji. ech, aż mi się dzieciństwo przypomniało... pozostałe aspekty tej absurdalnej pretensji przedyskutowano powyżej.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.