Menu

czy będę mamą?

Drogie Mamusie.Jestem chyba najbardziej pechową.Jestem w 6 miesiącu,leczę toksoplazmoze a dwa dni temu wyszła mi jeszcze cukrzyca ciążowa.Lekarz każe m i się nie denerwować ale ja już tracę wiarę w to,że urodzę dziecko bez żadnych wad.Zostały jeszcze 3 miesiące a zastanawiam się co jeszcze mnie spotka i moją małą córeczke,która miby do tej pory jest jeszcze zdrowa...(placze)(placze)

mirekewa69
 810  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża choroba

Odpowiedzi

Paulinka1701
Nie mysl ze cos bedzie zle trzymam kciuki zeby wszystko bylo wporzadku (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
mirekewa69
już nie mam siły na optymizm.Lekarz krzyczał na mnie,że sobie wymyślam i niepotrzebnie stresuję ale tych chorób to przecież sobie nie wymyśliłam....
mammma
no a dlaczego Twoje dziecko ma niby nie być zdrowe??? Twoje obawy są mocno przesadzone. I cukrzycę i toksoplazmozę ma w ciąży wiele kobiet i jeśli będziesz przestrzegać zaleceń lekarza wszystko będzie w porządku.
mammma
ale to nie są takie choroby, które koniecznie muszą zagrozić rozwojowi płodu. Twój lekarz ma rację, wyluzuj bo zwariujesz przez te 3 m-ce.
mirekewa69
mam wyrzuty sumienia ,że to wszystko przez to,że nie chciałam tej ciąży.ale teraz wiem,że jest tam malutka dziewczynka,czuję ją codziennie i bardzo bym chciała,żeby była zdrowa(placze)
ADAMSKA98
pszestrzegaj zalecen lekarzy i nic malej nie bedzie ,nie stresoj sie ,u mnie podejrzewali wade serca i cukrzyce i bylo wszystko dobrze a terz martwilam sie na zapas ;bedzie dobże
Paulinka1701
Nie mysl tak bo pewnie nie jedna mama jak wpadla to na poczatku dreczylo ja ze to nei jej czas itp ...ale jesli teraz juz jej chcesz to powinnas byc szczesliwa i myslec jak najlepiej (kwiatek)
mirekewa69
dziękuję dziewczyny (prezent)
mammma
i na pewno będzie. chciałaś Jej czy nie, już Ją masz. głowa do góry. to nie jest kara, to nagroda. nosisz w sobie nowe życie, bedziesz matką. a te choroby, to nie koniec świata. wiele kobiet ma takie problemy. mi groził konflikt serologiczny. gdyby nie postęp medycyny i nauki może nigdy nie zostałabym mamą.
powodzenia...
Agnieshka76
Nie możesz się tak stresować, stres na pewno dzidzi nie sprzyja. Wiem że będzie dobrze i urodzisz śliczną, zdrową córeczkę. Trzymam kciuki (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) Będzie dobrze
rozowa82
kochana ty już jesteś mamą! dziewczyny mają racje, przestań sie martwić i bądż dobrej myśli, nie ma jak dobre nastawienie, trzymajcie sie cieplutko (grins)(awve)(cukierek)
artisylvi
Będzie dobrze,tylko przesań się niepotrzebnie dołować(prezent)(prezent)(prezent)
Anis
Najważniejsze to pozytywne myślenie wszystko bedzie dobrze i dzidziuś urodzi się napewno zdrowy Również trzymam kciuki(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(prezent)(awve)
Kordelia
Nie możesz tak się zadręczać, na pewno wszystko będzie dobrze, a pozytywne nastawienie jest bardzo ważne(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Achcha
Naturalnie wszystkie trzymamy kciuki! Każda miała mniejsze lub większe lęki: ja mam chorą tarczycę i się bałam, że moje dziecko nie będzie całkiem normalne. (cukierek)(kwiatek)
melka102
Musisz być dobrej myśli. Mam koleżankę, której czepiały się chyba wszelkie możliwe paskudztwa jakie mogą mogą spotkać kobietę w ciąży, a urodziła ślicznego i zdrowego synka. Wprawdzie przyszedł na świat chyba 4 tygodnie za wcześnie, ale rośnie i bardzo dobrze się rozwija. Najważniejsze, że jesteś pod kontrolą lekarza i robisz badania.
Postaraj się myśleć pozytywnie, bo stres ma chyba najbardziej negatywny wpływ na dziecko. Będzie dobrze. Trzymam kciuki (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.