Menu

czy będę wiedziała,że "TO JUŻ"??

witam kochane mamuśki:):)niedługo mam termin porodu i boje się,że nie będę wiedziała,że zaczęłam rodzić:):):)od jakiś 3dni mam słabe skurcze niekiedy nawet częste ale zanikają,nie mogę spać w nocy mimo,że czuję się baardzo zmęczona:)boli mnie krzyż i brzuch jak na miesiączkę...podpowiedzcie co robić(grins)(grins)(grins)

mama21
 581  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród ciaza

Odpowiedzi

Magdalennka
porodu to się chyba nie da przegapić :) chociaż u mnie prawie się udało :)
myszka838383
u mnie było tak...o 4 rano odeszły mi wody...zaczął pobolewać mnie brzuch jak na okres...pól godziny później pojawiły się niewielkie skurcze co 10 minut..wzięłam prysznic..zjadłam kanapkę i o 5.30 byłam w szpitalu..wtedy skurcze były już co 5-7 minut..urodziłam o 12.45 :) Jeśli odejdą Ci wody to jedz do szpitala..a jeśli będą tylko skurcze to poczekaj aż bedą tak co 3-5 min. :) bedzie dobrze ;)
Juli1303
No czy tak czy siak musisz urodzić. A nie trwa t o zazwyczaj tak szybko że urodzisz jadąc do sklepu. Przeczucia ciągle będziesz miała. Ale jak ci zacznie juz boleć że nie ustoisz na nogach to będzie znaczyło że już zaraz będzie was dwoje
jolkabt
To są teraz przepowiadające skurcze, czyli za jakieś 2-3 tygodnie pojawi się dzidzia!!(kwiatek) TEGO nie da się przegapić, chociaż wody niekoniecznie odchodzą przed porodem- mnie przekłuwali już na porodówce(nie bolało, a może nie czułam?)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.