Menu

Czy byłyście wcześniej w szpitalu, w którym zamierzałyście rodzić?

Mam pytanko. Już wiele razy czytałam, że ciężarne opisują jakie są ich wrażenia po obejrzeniu szpitali, w których mają zamiar rodzić. Ja też chciałabym pójść zobaczyć 2, 3 szpitale, żeby się zdecydować na któryś. Ale jak mam to zrobić? Z kim rozmawiać, żeby załatwić taką wizytę?

flora
 555  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie oglądanie szpitala poród porodówka szpital

Odpowiedzi

monjuk
Ja robiłam przed porodem wywiad. Najpierw pytałam znajomych gdzie rodziły, jakie wrażenia i co polecają. To była jakby wstępna selekcja. A potem najzwyczajniej w świecie szłam na oddział położniczy i starałam się porozmawiać z jakąś siostrą oddziałową najlepiej przełożoną. I powiem Ci szczerze, że zawsze otrzymywałam wyczerpujące informacje co i jak. Jeden raz tylko nie udało mi się obejrzeć sali bo akuratnie była zajęta. A wybrałam szpital, w którym i personel i sale i cała reszta zrobiły na mnie najlepsze wrażenie. I uważam że to był dobry wybór.
justa
Zanim wybrałam szpital pytałam znajome, gdzie najlepiej rodzić. Korzystałam też z informacji w internecie, a przed samym porodem miałam 'okazje' udać się tam w celu badania. Tak więc, gdy poród sie rozpoczął, wylądowałam w miejscu, które nie było mi kompletnie obce i wiedziałam czego mogę się tam spodziewać. Podobnie jak monjuk zadowolona byłam z tego wyboru :)
natka18
Ja też chodzę na badania do szpitala w którym będę rodzić ale jakoś mimo tego, że jestem z miejscem oswojona, wiem co i jak to im bliżej terminu tym bardziej panikuję
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.