Menu

Czy centra handlowe to naprawdę nasz drugi dom?

Centra handlowe rosną w naszych miastach jak grzyby po deszczu. A socjologowie alarmują, że coraz więcej rodzin spędza coraz więcej czasu w galeriach handlowych. Jak to jest u Was? Chodzicie chętnie na zakupy do galerii czy raczej stronicie od takich miejsc? Znacie jakieś dobre alternatywy dla centrów handlowych? Czy galerie handlowe to wsparcie czy zagrożenie dla rodziny? Jakie jest Wasze zdanie?

Ania
 836  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy galerie handlowe centra handlowe

Odpowiedzi

Kordelia
Dawniej bardzo lubiłam zakupy, a zwłaszcza w hipermarketach. Teraz odmieniło mi się, bo dosyć, że nie lubię zakupów, to jeszcze na dodatek strasznie mnie męczą. Najlepiej wypoczywam w plenerze, a że pod nosem mam Jurę Krakowsko-Częstochowska z zamkami i różnymi skałkami, to mam gdzie jeździć :)
MamaMamutka
Ja odwiedzam centrum handlowe raz na miesiąc, po wypłacie, gdy kupuję zapas cukru, mąki, mleka i innych suchych, sypkich produktów. Na co dzień zaopatruję się w małym sklepiku niedaleko domu. My wolny czas spędzamy na wycieczkach pieszych lub rowerowych, mieszkam w pięknej okolicy, gdzie jest gdzie pochodzić:)
Centrum handlowe wcale mnie nie ciągnie, wyprawa na zakupy to dla mnie jak kara :) nie lubię zakupów, ale trzeba je robić.
daryjka87poznan
Unikam takich miejsc.
PatrycjaM
NIE!!!! żadko tam bywam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.