Menu

Czy chodzisz na basen ze swoim dzieckiem?

Rozpoczęcie nauki pływania już w wieku niemowlęcym powoduje, że dzieci szybciej zaczynają raczkować i chodzić, a także lepiej się rozwijają. Czy chodzisz na pływanie z dzieckiem? Kiedy Twoje dziecko zaczęło naukę pływania?

Ania
 767  8

Odpowiedzi

Nena
Robiliśmy pierwsze podejście gdy mała miala 3 miesiace, ale płakała tak bardzo juz w momencie gdy schylalam sie z nia nad woda, ze daliśmy spokój. Po roku juz sama chetnie chodziła. Niestety musiałam ja wypisac z zajęć bo miesiąc w miesiąc chorowala na zapalenie ucha. I co dziwne basen zakryty, bo latem na basenie odkrytym problemów z uchem nie ma.
ada410
Chodzimy dość regularnie od trzech latek. I jak na razie(odpukać w nie malowane) żadnych skutków ubocznych nie odnotowaliśmy :))
emiliab
U nas nie ma basenu.
amalka
Chodzimy ale ja siedzę na widowni. W basenie pluskają się moje chłopaki. Mam za duże kompleksy (lub po prostu lusterko w domu) no i moje blizny (choć dla mnie prześliczne) mogłyby robić za dużą sensację. Golizna w miejscach publicznych to nie dla mnie.
amalka
O- nazwę to po imieniu- wstręcie do zbiorowych kąpielisk nawet nie wspominam...
wierzgosia1978
pewnie, że tak - super zabawa - tylko popływać się nie da :-) z reguły pluskamu się w brodziku dla dzieci bo ostatnimi czasy córcia boi się dużej wody ...
oOoanitaoOo
Ja zaczęłam chodzić na basen z córcią gdy skończyła 3 miesiące, chodziłyśmy regularnie na kurs pływania i nurkowania dla niemowląt i małych dzieci. Uważam że to super sprawa, dzieci mają kontakt ze swoimi rówieśnikami, wspólnie się bawią i uczą w wodzie pod okiem wspaniałych "cioć" instruktorek :) Od jakiegoś czasu na kurs już nie chodzimy, ale basen odwiedzamy bardzo często ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.