Menu

czy często chodzicie na zakupy typowo dla siebie?

W sumie dawno już sobie nic nie kupiłam, jakoś tak ostatnio to tylko dziecom kupuję uwielbiam małe ubranka:). Niby bym chciała sobie kupić jakieś nowe buty, kurtkę, a z drugiej strony mam tyle ubrań i nie mam gdzie tego wieszać, więc chyba nie potrzebnie wydam pieniądze, jestem jakaś taka niezdecydowana...

okim76
 460  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

ubrania damskie zakupy

Odpowiedzi

Kasia011085
baaardzo rzadko może raz na miesiąc i tylko po 1 rzecz........skupiam sie na maluszku.....(grins)(grins)(grins)
chwiejna
a ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie kurtkę i jeansy a co tam dawno nic sobie nie kupowałam, ale pewnie teraz będzie dłuższa przerwa wolę małemu coś kupić :)
smerrfetka
JA TEŻ MAM SZAFE ZAWALONĄ CIUCHAMI....ALE CZASMI JAK JADĘ NA PLAC NP...małej kupić kozaczki na zimę zawsze sobie coś kupię....więc w październiku jadę (kciuki)(kciuki)(kciuki)
emiliab
Ja jakoś nie lubię kupować ubrań. Wolę kosmetyki. Tak więc na takie zakupy za często nie chodzę, tylko jak jest potrzeba.
alinagj1o2
potrafię się powstrzymać ale też lubię zaszaleć i coś sobie kupić,jakoś tak mi weselej wtedy.Jeszcze jak któryś z moich panów najczęściej synowie mi powiedzą że mi ładnie to dopiero jestem dumna z zakupu.(grins)(grins)
moniula
ja bylam wczoraj i kupilam 5 par butow. wyrzuty sumienia zagluszylam tym, ze byla masakryczna przecena i grzechem bylo nie kupic
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.