Menu

czy często kupujecie zabawki swoim pociechom?

czy często kupujecie zabawki swoim pociechom? czy potraficie konsekwentnie odmawiać. Mam wrażenie że mój syn mnie naciąga, niekiedy nie potrafię mu odmówić, bo mi się samej podobają. Potrafi zrozumieć, gdy nie mam pieniędzy. Jak to jest u Was?

koniczyna
 646  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat zabawki

Odpowiedzi

Lexi
jeszcze jest za maly zeby mnie naciagac (grins)(grins)(grins) ale kupuje mu czesto (raz na miesiac) na ebayu (kciuki)(kciuki)(kciuki)
koniczyna
powiem Wam jedno śliczne są teraz zabawki i wcale się nie dziwię synowi. Za moich czasów nie było takich.(placze)
aneta1262
my rzedko kupujemy jedynie na jakies swieta czy urodziny
Magdzik
U mnie jak u @degii, Monika często dostaje różne drobiazgi od rodzinki, więc my sporadycznie uzupełniamy jej kolekcję(grins) Poza tym jest za mała jeszcze, żeby nas naciągać... Nie chcę myśleć, co będzie jak podrośnie(grins)
betty
pojechałam dzis po sukienke na sylwestra i oczywiscie nie zapomniałam o niuni... kupiłam jej drugiego teletubisia i nowe garnki... a co, niech dziecko sie cieszy(grins)
koniczyna
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) nie jestem sama(klaszcze)(klaszcze)
monique25
za często (grins)
karolincia
raz mi się zdarzyło ze mnie naciągła na malowankę po prostu wzięła z półki i mamusia kupiła z zabawkami jeszcze sie to nie zdarzyło
renata29
zabawki to na razie rzadko kupuję ale jakieś książeczki to za każdym razem jak jestem w mieście:)
beatka7623
Starsza dostawała droższe zabawki tylko na okazje typu -urodziny /imieniny itp Wydaje mi się że jest tyle okazji w roku że to naprawdę wystarczy A jak chciała sobie kupić jakąś pierdołkę to kupowała z kieszonkowego (grins) A młodsza również tak dostaje Właśnie w tym miesiącu było tyle okazji że już nie mam co z tymi zabawkami robić bo mam brak miejsca A tak ogólnie to jak bym się nie hamowała to normalnie bym miała sklep z zabawkami (smiech) Także takie wyjście jest najlepsze (smiech) A Ty koniczynko nie martw się Twój syn niedługo przejdzie na te droższe zabawki dla mężczyzn i wtedy będziesz się łapać za głowę (smiech)
rozowa82
jak była mniejsza to nie ale teraz jakies puzzle edukacyjne ktore sama ukłąda (uwielbia puzzle) ksiązeczki do ogladania, nie sa drogie ale za to fajne:) a wieksze zabawki to kupowane sa na swieta...
mammma
bardzo często. moja córka na nic mnie naciąga. w sklepie zawsze jest grzeczna. nie mam problemu na zakupach.
korek221
Grześ ma dużo zabawek-co nie przeszkadza mu prosić o nowe(grins) czasem ulegam czasem nie... jedyne czego Mu nie żałuję to książki chociaż lepiej Go do księgarni nie wpuszczać bo puści z torbami(grins)(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.