Menu

Czy często wychodzisz z rodziną do kina? Na czym ostatnio byłaś?

Nic tak nie poprawia humoru jak niedzielne odprężenie mimo tego, że w głowie, kłębią się nam myśli, że już jutro poniedziałek i tak zwany “powrót do rzeczywistości”. Odwiedziny rodziny, czy też zwykłe leniuchowanie... A może wyjście do kina? Czy często wychodzisz z rodziną do kina? Na czym ostatnio byłaś?

Ania
 602  9

Odpowiedzi

amalka
Wypad do kina to wydatek rzędu 50- 60 złotych (trzy bilety + popcorn, coś do picia...) więc jak dla nas kosztowna "impreza". Taka forma rozrywki to w naszym przypadku rzadkość. Ostatnio (kilka miesięcy temu) byliśmy na jakiejś bajce. Zwykle czekamy aż nowości pojawią się online i urządzamy seanse domowe.
goskapolak
Z rodziną to znaczy z mężem i dzieckiem? Nigdy nie byliśmy:)Zazwyczaj jest tak,że chodzimy we dwójkę: albo ja z mężem albo z córką albo mąż z córką.We trójkę jeszcze nie byliśmy.
emiliab
Do kina chodzimy bardzo rzadko, żeby nie powiedzieć wcale. Ostatnio byliśmy na "Autkach II".
mammma
na "Strażnikach marzeń"
dagmara88
na reniferze niko byliśmy :)
izkalepszy
Ja uwielbiam kino i przynajmniej raz na dwa tygodnie chodzę czasemsama czasem z córką, mężem a najczęściej ze szwagierką, u nas do godziny 13 bilety są po15 zł....ostatnio byłam na ,, Poradnik pozytywnego myślenia,,
renata29
Nigdy nie byłam z rodziną w kinie.W ogóle ostatnio to na "Pasji" chyba byłam :)
Anemona
ostatnio na Sepie, przeważnie z razem z mężem. Raz byliśmy z synem. Młody często jeździ do kina z klasą.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.