Menu

czy drugi poród jest z reguły łatwiejszy?

napiszcie mi prosze czy Wasz pierwszy poród był ze tak powie łatwieszy od drugiego? jak wyglądał was drugi poród dziewczyny?

hello
 360  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Opieka nad dzieckiem drugi poród

Odpowiedzi

tlolek
drugi był od pierwszego krótszy o 15 minut ale był znacznie cięższy bo córka 2 razy pępowiną się owinęła więc po każdym partym się cofała w kanale rodnym, do tego rodziłam po odejściu wód i przy nie skróconej szyjce.
A pierwszy poród- super, syn urodził się w trzecim partym
Beatka9316
Niby tak się mówi ale nie jest to pewne... mam parę koleżanek jedna rodziła tyle samo a druga pierwsze dziecko urodziła jakoś 5 lub 6 godz. dokładnie nie pamiętam a drugi coś koło 12 godzin więc na to nie ma reguły każdy poród jest inny
niki30041988
Oby dwa porody były krótkie pierwszy trwał 3 h i 30 minut drugi 2 h i 15 minut ( w drugim po za nadmiernym napięciem brzucha, nie byłam pewna czy akurat to ten moment skurcze nic nie bolały były nie regulatne, ale męzu bardo się bał, bo miałam GBS, o 6 stej rano pojawiłam się w szpitalu, 40 minut przyjmowano mnie w recepcji, po tym zasie zbadał mnie lekarz i odeszły mi wody okazało się, że Emilia pcha się na świat i bardzo dobrze, bo oplątała się 2 razy pępowiną wokół szyjki). Oby dwa były dość łatwe, ale drugim szybciej postępowała akcja porodowa, właśnie pod czas gdy lekarz mnie badał odeszły mi wody i skurcze niesamowicie bolały dużo mocniej jak przy pierwszym.
agnese32
moj drugi porod byl taki sam jak 1-szy - rodzilam 8 godz w bolach
renata29
Pierwszy był łatwy.Drugi jeszcze łatwiejszy.Trzecie dziecko to bym chyba niepostrzeżenie urodziła :)
iwus198920
po drugim o wiele szybciej doszłam do siebie ale to ze wzgledu, że nie byłam nacinana a tak tyle samo rodziłam
malutka543
Nie rodzilam 2 raz ale mysle ze jest latwiejszy o tyle ze wiesz co cie czeka. :)
Anemona
U mnie był łatwiejszy ,Dużo pomogła swiadomośc tego co sie ze mną dzieje i za chwile bedzie sie dziać. Ale ogólnie był lzejszy,szybszy. Lusia ważyła 2700 to szybciutko wyszła.
kama86
Na to reguly nie ma bo kazdy porod jest inny...Rodzilam dwa razy i drugi byl o tyle lepszy ze zaproponowano mi znieczulenie i wszelkie przyspieszacze w kroplowkach..Bo opornie wszystko szlo...
Jedynie co wiesz to juz jak sie zachowac i nastawic psychicznie..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.