Menu

czy faktycznie tak jest?

Witam,
wczoraj od mojej koleżanki usłyszałam stwierdzenie (dodam, że koleżanka jest bezdzietna i bezmężna więc wolna jak ptak) że matka z dzieckiem na ręku w godzinę może zrobić więcej niż strudent do południa..Zgadzacie się z tym??

niedziela
 485  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina organizacja pracy

Odpowiedzi

aangelek21
każdy jest inny... nie da się tego sprecyzować!
pscolka1987
ja mam dwoje także biorac ich razem nic nie zdziałam(grins)
rozowa82
szczerze to nie wiem.. ale wiem jedno odkąd jestem mamą to jestem bardziej zorganizowana, musze miec czas na wszystko, na abawe z dzieckiem, na to zeby chate ogarnąc, ugotować wyprac i zrobic jeszcze 1000 innych rzeczy między czasie no i zeby w spokoju kawe wypic .... i jakoś daje rade(grins)
MiJa
no jasn,że prawda...jak student śpi do południa (grins)(smiech)(smiech)
Anemona
a co jak matka jest studentką (grins)
Zależy jaka matka albo jaki student , na pewno kobieta która ma dziecko potrafi wykorzystać maksymalnie czas aby zając sie domem i dzieckiem, potrafi sie dobrze zorganizować.
clyde22
Taki ogólnik... Wszystko zależy od matki i od studenta...
natuuusia19
hehehe nio to ja wam powiem, ze jeste matka studentka hehehe:) podobnie jak runka:) jak jestem w domu to do 12 jestem juz ogarnieta ze wszystkim:) czasem tylko obad wstawie ok 14 zeby maz mial swiezo upieczone jak wroci z pracy:) a jak mam zajecia to masakra:) czasem wstaje o 6 zby tylko sie pogarnac i jade na uczelnie:) a jak mialam zajecia na miejscuto nawt jak mialam na 12 to nie moglam sie z niczym wyrobic:)
daryjka87poznan
A co to wogole za pytanie (wow)(wow)
renata29
pewnie,że tak,student zwykle ma kaca a matka z małym dzieckiem rzadko (grins)
madziullka
Student- często leczący kaca,zaspany,niekiedy flejuszek bo... brak mu czasu z powodu spania;-)zaległości nadrabiający w nocy. hehehe

ale porownanie dobre...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.