Menu

Czy fotelik jest potrzbny przy wyjezdzie ze szpitala?

Jestem w 32 tygodniu ciąży i do tej pory nie kupiła jeszcze fotelika dzieciecego. Jest tak gorąco że nie mam ziły o niczym myśleć, spuchłąm itd, czy potrzbuje koniecznie fotelika na wyjazd ze szpitala?

dzidzimam
 369  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem noworodek fotelik

Odpowiedzi

alinagj1o2
Ja samochodu nie mam a kupiłam fotelik .Jak wracasz autem obowiązkowo .
Nena
No chyba ze masz wózek głęboki-przystosowany do przewozu niemowlęcia- pasy wewnątrz i klamry do zamocowania w aucie, to możesz z tego skorzystać wracajac do domu ze szpitala. Jeśli nie to musisz zakupic fotelik na powrót i na przyszłość.
monikarogalska2
otóż to atena(klaszcze)
Tuptolek
Tak, dziecko trzeba przewozić w foteliku.
amalka
Jakie ma znaczenie to, czy można, czy nie można? O bezpieczeństwie dziecka nie myślisz? Ze względu na owo bezpieczeństwo powinnaś mieć fotelik. Jeśli jeszcze nie kupiłaś, na tę pierwszą podróż możesz od kogoś pożyczyć.
czekoladka22
za wożenie dziecka w aucie bez fotelika płacisz 500zł mandatu:]
Jeśli jedziesz autem nie ma innej opcji takie czasy teraz juz dziecko musisz mieć zapięte w nosidełku jakieś 21 lat temu to jeszcze można było dzieci przywieść w kocu zawinięte autem nikt na to nie patrzał ale teraz niestety może wyślij ojca dziecka do sklepu:D
Beatka9316
To już nawet nie chodzi o mandat tylko o bezpieczeństwo dziecka to jest najważniejsze. Jeśli na co dzień nie będziesz potrzebowała nosidełka to wtedy możesz się od kogoś pożyczyć :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.